Отговори
  • Мнения: 2 950
Моля модераторите да преместят темата, ако не е за тук. Благодаря!

Може ли някой да ми даде информация относно този въпрос? Тъй като може да ни се наложи да се преместим да живеем в друг квартал, детето ползва ли някакво предимство, за да се прехвърли в детска градина в новия квартал или се кандидатства по каналния ред? Има ли нещо такова като размяна? Става въпрос естествено от септември. Тъй като това го разбирам сега, а не съм кандидатствала в началото и вече има много чакащи пред нас деца.  newsm78

ПП При регистрацията видях отбелязване за 3 деца под 10 години в семейството, но дали това дава някакво предимство?

# 1
  • Мнения: 172
Не се ползва никакво предимсто-кандидатстваш си по каналния ред.Ние   преместихме нашето дете края на миналата година-кандидатстваш за приемане,не за преместване...Подадох документите за приемане от септември,но не бяхме приети и близо два месеца си ходи в старата градина.По съвет на госпожите в старата градина,ходих пак за да занеса в новата градина ТЕЛКово решение-аз съм инвалид.Сестрата при която оставих документите се оказа човек и ми се обади,че се е освободило едно място в първа група.И вече 5 месеца детето е в градината до нас.Много е хубаво градината ан детето да ти е близо-а не както преди да я преместим-на 5 км.разстояние.Желая ти късмет,че с това приемане...е ужас

Общи условия

Активация на акаунт