Белези от шарка?

  • 2 690
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте, доктор Слънчева!Искам да попитам за белези от варицела, дали могат да се премахнат?Става въпрос за дъщеря ми, на 4 и половина е, октомври миналата година изкара варицела, по принцип много леко, с 30-40 пъпки по цялото тяло, но първите, които избиза, бяха на челцето и колкото и да я пазех, не успях на 100% да я опазя да не ги чопли.Както и да е, останаха белези точно там на челото и никак не са малки.Консултирах се с педиатърката , тя препоръча мазане с Postopyl, мазах 3 месеца всяка сутрин и вечер, нулев ефект, после преминах на Contratubex, но белезите си останаха.Учудвам се, че няма резултат, защото на децата кожата бързо се регенерира.Въпросът ми е следният - да продължавам ли с мазането, все пак е лекарство, има ли шанс да се позаличат след време от самосебе си или ми препоръчайте друг продукт, ако има.Благодаря Ви предварително.

 

# 1
  • Мнения: 5 760
Постепенн с времето ща изчезнат . Добре е да не се подлага на много слънце или да ги мажете с крем поне с 8 фактора в началото,за да не се пигментират. До края на лятото мисля, че почти няма да се забелязват! Party

Общи условия

Активация на акаунт