Бихте ли надникнали?

  • 4 086
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Водим разговор с колеги, шегаджийски. Предположихме, че странната приумица мъж а не жена или дете си води дневник, е факт  Laughing
 Та, чистите си у дома, подреждате това онова и попадате на грижливо укрит от партньора ви дневник. Друг е въпроса, че за една жена едва ли има скришно място в собствения и дом, но все пак... Ще го открехнете ли поне мъничко? Почти съм убедена, какви ще са отговорите и ще сложа анонимна анкета Grinning

# 1
  • Мнения: 5 103
2ра опция Mr. Green, а ти мадам какво би направила?

# 2
  • Мнения: 4 726
Любопитството ми играе все лоши шеги и предпочитам да го подтискам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 101
Kasidy, гласувах, ама ми е много кофти, надявам се никога да не намирам такова нещо, защото..... от уважение няма да го прочета /или поне не целия, а най-много ще разгледам отгоре-отгоре/, обаче и няма да си намеря място, ще ме чопли и човърка какво толкова пише, че и да го скрие от мен........ Simple Smile

# 4
  • Мнения: 516
И да си загубя спокойствието и здравия сън? Не, благодаря. Последна опция за мен.

# 5
  • Мнения: 4 726
То и аз така ама ако всеки път като чистя около определеното място ми се мярка края на корицата, ще се самоизтезавам ежедневно Crossing Arms Наиситна е добре тайните да си останат тайни...ама само много приказвам  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 423
Как така само да го открехна!
Аз ще го издам!

# 7
  • Мнения: 211
Риторични въпроси ли задаваш Mr. Green
Втора опция  Mr. Green Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 186
Гласувах Mr. Green

# 9
  • Мнения: 523
И от мен един глас - твърдо за втора опция.

# 10
  • Мнения: 516
Въпрос на нагласа. Аз просто не държа да знам всичко за мъжа си. Никога не му вдигам телефона. Честно казано, дори не знам, как се отключва. Никога не отварям писмата му и не пиша, нито чета неговото ICQ. Нямам и една минута терзание за това, какви писма има в имейла си. Макар, че му знам паролата, понеже аз я измислях, никога не съм надниквала в нея. Просто уважавам личното му пространство. По същия начин той се отнася към моето. Така възпитавам и детето си.

# 11
  • Мнения: 648
Изядох ги с корицата, и двата.

# 12
  • Мнения: 2 032
Не мога да извърша този скок на въображението: че мъж си води дневник.

Но ако е така, по-добре пусни тема в ДиС "Помощ. Мъжът ми е обратен". Или поне "Помощ. Мъжът ми е на 13 години."

Но нека да (се насиля да) отговоря- придържай се към стеретиопа: мъжът така или иначе, ще напише толкова предсказуеми неща, че за какво да го четеш въобще:

"12 Януари. Локо-Пловдив загуби. Отивам да се напия.
19 Януари. Локо-Пловдив победи. Отивам да се напия.
8 Март. Отивам да се напия.
30 Март. Жена ми се скара, че много пия.  Отивам да се напия."


 

# 13
  • Мнения: 5 940
Дневниците винаги се пишат с нагласата за евентуални читатели. Не съм убедена, че пишещият е достатъчно искрен. Въпреки това, да, бих надникнала.

# 14
  • Мнения: 4 726
Алиса, само обратните ли могат да имат тайни? Не съм съгласна ама е добра теория, която би била удобна за мозъците ан много жени. Браво бе  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт