Предаването на Кристина Патрашкова тази неделя

  • 1 606
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 138
Гледахте ли го - даваха го по ТВ 2 в неделя ?
Аз за съжаление го хванах от половината - ставаше въпрос за Чочо Попйорданов. Стана ми много тягостно -говореха за него , като за човек изпаднал в някаква дупка , изоставен от всички...Гост беше Юлиян Вергов. Но понеже не гледах цялото предаване ми е интересно има ли го някъде в нета , някой от вас гледа ли го?

# 1
  • Мнения: 794
Миналата седмица случайно го гледах...

Интересно беше.

Стила на Криситна ми допада много.

# 2
  • Мнения: 541
Днес сутринта гледах част от повторението на предаването. Беше ме провокирало изказването на Патрашкова за Чочо в неделя в края и затова се загледах. Чочо в момента е вужасно състояние, бях направо втрещена Shocked приличами на много пропаднал и алкохолизирал се човек. Забавен и провлачен говор, много тъжни размисли от негова страна, просто това не е Чочо от преди няколко години, когато беше женен за Хилда и беше в разцвета на кариерата си.  За съжаление  Confused

# 3
  • Мнения: 38
на мен много ми харесва Кристина Патрашкова като цяло
не съм й гледала предаването
в колко часа почва?

# 4
  • Мнения: 37
Вие ме заинтригувахте.
по принцип може да се гледа от сайта на Тв2 , но още не е качено www.tv2.bg Sad

# 5
  • Мнения: 17 934
Четох в Уикенд интервю с него, живеел с голямата си ученическа любов, опитват да си родят дете, но имат проблем. За Хилда говори с обич и уважение, за Буковска въобще не му се говори. Намеква че тя го тласнала към проблема, или може би,че не го е подкрепила. Сегашната му любов му вдъхвала сили за нов живот. Интервюто беше оптимистично, сякаш е излязъл от дупката, дано успее, по- трудно е , отколкото той си мисли...

Общи условия

Активация на акаунт