за Иван от Music Idol 2?

  • 4 067
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте,
да ви питам-какво  мислите за Иван-дали това е норамлно поведение или просто си е сценарий с цел да се разбере - какъв тип човек би предпочела България за свой идол - Красивият и скромен типаж или Лошото и скандално момче?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Има певчески талант момчето, ама с това отвратително държание скоро ще изхвърчи. Според мен това не е обичайното му поведение. Може би така се бори със стреса, знам ли.....  Wink

# 2
  • Мнения: 524
Във форум "Кино и телевизия" в темата за Мюзик Айдъл го обсъждат на дълго и широко. Ако имаш нерви влез и чети там.

# 3
  • Мнения: 1 032
Вчера кръстниците коментираха, че в миналото издание на Американ айдъл е имало такъв дразнещ тип. Бил в постоянен конфликт с участниците и журито, но публиката го харесвала страшно много. Явно сценаристите на нашето предаване просто са решили да копират готовия модел и да видят какво ще се получи тук. Мен лично много ме дразни това момче, аз по принцип избягвам да гледам предаването, пък ако точно тоз Иванчо го мерна със сигурност превключвам програмата. Не че разбирам от музика, ама и чак пък толкоз талантрив неми се струва.

# 4
  • Мнения: 6 991
Нито едното, нито другото бих предпочела аз.
Артистичен, но възпитан.

ТОМА.

# 5
  • Мнения: 227
Не е нормално това му поведение,нито пък е сценарий.Решил е,че щом ще става велик певец...трябва да е луд.И така се държи.Не му отива...осъзнава го,но пък вече връщане назад няма.Не е себе си.

# 6
Заради него вече гледам по нова Пей с мен.Поне не ме дразнят.

Тоя в началото ме кефеше, но вече прекали и смених канала.
Хубаво го нарекоха -------ГЪЗ !

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
наистина почва да прекалява и да преиграва... Но все още продължавам да го гледам в МА2.
Снощи станах разногледа... На всеки 1-2мин. сменях канала.
Наистина в Пей с мен нещата са много по-изпипани и привличащи те.

Иван е някакво явление. Интересно ми е, докъде ще стигне.

# 8
  • Мнения: 541
Все си мисля,че и алкохола и можеби дрогата са фактор в поведението на това момче.
Адски ме дразни  Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
На мен по-скоро ми е интересно тези, които го подкрепят защо го харесват, кое му харесват? Визия, начин на поведение, пеене...недоумявам.
Гледам вчера пред НДК имаше девойки, които крещяха  името му. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 585
Нашите деца праскат СМС-и за лошото момче.
Майка му изтърва, че от три месеца е такъв. Това е нетипично поведение.
Журито изтърва духа от бутилката, вече нищо не може да направи.

# 11
  • Мнения: 6 417
Аз пък мисля, че точно с това поведение ще стигне доста далеч. Иван прилага вече изпитаната рецепта в шоубизнеса, че скандалът винаги продава. Толкова псевдозвездички у нас от години драпат някой да ги забележи, събличаха се голи, правиха се на лесбийки и гейове, плащат си за да си видят името някъде, но пак никой не си спомня за тях.  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 120
Сценарии, но според мен успешен. Аз лично го харесвам Иван въпреки, че понягога ме дразни.

# 13
  • Мнения: 2 550
оф, аман от тоя Иван
в който и сайт да вляза - Иван  Sick

# 14
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз лично го харесвам Иван въпреки, че понягога ме дразни.
Laughing И аз бих го харесвала, ако не ме дразнеше.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт