Един баща моли за помощ

  • 5 232
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Имам едно питане: На бебе 3.5 м. може ли да му стане нещо от рев.Всяка божа вечер това нащо рев та рев.Като почнем в 19 та свършим не знам кога. ooooh!
Нахранено сменено не е болно-и рев та дрънка #Crazy
Като стане 19ч. и ми идва да се  #2gunfire
Ееее кво предлагате......

# 1
  • Мнения: 641
А коликите?  Thinking

# 2
  • Мнения: 6 441
Може да са колики  Rolling Eyes Консултирайте се с лекар да ви изпише някакви лекарства?След хранене ли плаче,гърчи ли се? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 12
Еми има..Ама то не са колоки то не бе чудо Twisted Evil
То реве все едно го колим....

# 4
  • Мнения: 1 217
Аз пък мразех когато ставаше 18.00.
Е тогава ми се идеше да хвана гората.
При нас бяха коликите.Може би и вашето е това.
При някои бебета са по-дълги.
Носете го,това му е майката.

# 5
  • Мнения: 585
дай по- подробно обяснение кога реве ,бебетата не плачат без причина , да не би да иска да заспива по-това време , дъщеря ми заспиваше зимата в 18.30часа , постепенно със по-късното мръкване лятото около 20.00часа въпреки съветите на лекар не и сменях режима и се чуватваше много добре . Дай по-подробни обяснения за режима и какво става горе долу около 19 часа , А от рев можа най-малкото да получи херния не е хубаво да се оставя да реве ей така . На ръце не се ли успокоява? Възможно е колики да имате те обикновено са по-силни вечер .

# 6
  • София
  • Мнения: 6 264
Ми търпение му е майката, защото "това нещо", бебето ти, ще го израсне един вид. Преминават през ралични етапи - днес колики, утре зъби, вдругиден почват да преживяват видяното през деня. Гушкане, пеене, люлеене и търпение  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Това е период, ще премине, търпение.
Гушкайте го, корем върху корем. Пейте му, все някак ще изкарате периода.

# 8
  • Мнения: 12
Еееее ми ни е с майката няма ли да спим.Станахме хахо. Joy
Само вечер е така.Един ден заспива в 20ч. и другите 5 в- когато се измори.Друсане и количка чак люлка купихме и като каже че ще реве #2gunfire

# 9
  • Мнения: 585
щом имате колики възможно е да еот тях , дъщеря ми намаше такива проблеми но сега сина ми го носехме почти денонощно от 20тия ден , до четвъртия месец а той си ревеше ли, ревеше друсахме люлеехме песни пеехме и държахме го в какви ли не пози за да го облекчини да плаче по-малко трудно е , но щом сте вече на 3.5месеца скоро трябва да преминат коликите

# 10
  • Мнения: 641
Еееее ми ни е с майката няма ли да спим.Станахме хахо. Joy

Да не те отчайвам ,ама ........скоро може и да не се наспите. Като се казва ,който спал- спал. Laughing
Следват зъбките . После /както писа по-горе catty m/ преживаното през деня се отразява на съня.И така до към 4 год.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Еееее ми ни е с майката няма ли да спим.Станахме хахо. Joy

Да не те отчайвам ,ама ........скоро може и да не се наспите. Като се казва ,който спал- спал. Laughing
На същото мнение съм.  Peace

# 12
  • Мнения: 585
Щом около ревете и около часа на запиване може и да реве от преумора при бебетата нервната система е незряла и като се преуморят от впечатления стават много нервни и се превъзбуждат така даже и изморени трудно се успокояват и заспиват .И при двете ми деца къпането ги е успокоявало и след това са заспивали . На кърма ли сте или на АМ , ако се кърмите на гърда заспиват доста лесно децата , ако не се опитайте да му създадете някакъв постоянен ритуал за успокояване и приспиване и в един и същи час

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Има си ревливи бебета, това е положението. И моята дъщеря не беше от най-кротичките, след 18 часа и на мен ми е идвало да хвана гората. Но ще мине и този период, търпение му е майката.

# 14
  • Мнения: 4 784
Давате ли капки за колики, чайчета, масажи правите ли, на бебето имам предвид. От опит мога да кажа, че капките Инфакол са чудесни против колики. Поне при нас имаха страхотен ефект. Какво ви казва педиатъра. Да не би да е друг проблема. На моя приятелка бебето й откриха лактозна непоносимост и за това е плакало толкова милото. След смяна на млякото нещата се нормализираха. Въобще консултирайте се с лекари, те най-добре ще ви кажат.

Общи условия

Активация на акаунт