По-различни китайски хапчета за отслабване? Инфо

  • 3 688
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 220
Майка ми говорила с нейна позната, която била свалила 35 кг. с китайски хапчета за отслабване. Не били като тези, за които сме чели из форума, имали уж някакви защити, оригинални били. Освен това се разпространявали с дистрибутори, а не по аптеки и магазини. Не увреждали стомаха, а били и по-евтини - 180 лева за 4 месеца. Моля за повече инфо, чувал ли ги е някой. Помогнете да ги открия.   bouquet

# 1
  • Мнения: 177
  И аз събирам информация за тях;дори ги купих-40лв. 30хапчета;от дистрибутор.Но все още не смея да ги пия заради страничните ефекти които имат.Иначе наистина се отслабва много.По надолу има тема за тях;казват се супер слим.Но много ми приличат на Лида;които вече има по аптеките.Аз търся къде мога да ги дам за тест;за да видя какво точно съдържат.

# 2
  • Мнения: 1 432
magda_mm3, обезателно го направи.  Naughty

# 3
  • Мнения: 2 220
magda_mm3, благодаря ти за информацията. Ще ми напишеш ли някакви координати на дистрибутора (може и на лични).

# 4
Привет от мен!
Не съм убедена дали става въпрос за същите хапчета, но аз знам за едни, които са много ефикасни и нямат страничен ефект - Лейди 99. Освен това са само на билкова основа. Мои приятелки ги пиха и ефекта беше поразителен! Мисля че курсът беше около 3 месеца, но ако имаш по-малко килограми за сваляне, сигурно ще можеш и по-малко време да ги пиеш. Спомням си, че единственото условие беше да се пият повече течности, за да се изхвърлят токсините. Ослабваха повече в сантиметри, отколкото на килограми. Ще ги попитам и по-късно ще напиша от къде ги купуват.

# 5
  • Мнения: 916
Аз преди доста време щях да си ги купувам тези Лейди 99, но се отказах, че ми се сториха съмнителни.Но наистина може да има ефект.

# 6
Привет отново! Както обещах вчера, питах за тези хапчета - Лейди 99. Магазинът е във Варна, телефонът за поръчки и информация е 052/ 631-821. Цената не е малка - 98,00 лв. за един месец, но наистина имат ефект. Приятелката ми за един месец, без гладуване и диети, намали обиколката на ханша и бедрата с 3 см. и се чустваше много добре. Преди опитваше какво ли, но без особен резултат.

# 7
  • Мнения: 916
Привет от мен!
Не съм убедена дали става въпрос за същите хапчета, но аз знам за едни, които са много ефикасни и нямат страничен ефект - Лейди 99. Освен това са само на билкова основа. Мои приятелки ги пиха и ефекта беше поразителен! Мисля че курсът беше около 3 месеца, но ако имаш по-малко килограми за сваляне, сигурно ще можеш и по-малко време да ги пиеш. Спомням си, че единственото условие беше да се пият повече течности, за да се изхвърлят токсините. Ослабваха повече в сантиметри, отколкото на килограми. Ще ги попитам и по-късно ще напиша от къде ги купуват.
Привет отново! Както обещах вчера, питах за тези хапчета - Лейди 99. Магазинът е във Варна, телефонът за поръчки и информация е 052/ 631-821. Цената не е малка - 98,00 лв. за един месец, но наистина имат ефект. Приятелката ми за един месец, без гладуване и диети, намали обиколката на ханша и бедрата с 3 см. и се чустваше много добре. Преди опитваше какво ли, но без особен резултат.

уУф, защо ми намирисва на реклама Tired....нищо лично Peace

# 8
  • Мнения: 40
Момичета,моя приятелка пие в момента едни китайски хапчета-казват се лида дайдайхуа.Да не би да става въпрос за тях?Според нея имат страхотен ефект,убивали апетита.Цената им е 50лв за 1 месец ,но тук ги продават и на бройка-1.67лв.И аз нещо започнах да се замислям за тях........,но за сега ще продължа с Дюкан!

# 9
  • Мнения: 13 682
Момичета, внимавайте с тези хапчета. Обикновено съдържат йод или хормони на щитовидната жлеза. Може и да се отслабва с тях, но ендокринната система се съсипва. Така че в дългосрочен става страшно!

# 10
  • Мнения: 2 220
Благодаря на всичк иза отговорите. Май не са никои от описаните... Тези си били с оригинални китайски опаковки и не се продавали в аптеките, само чрез дистрибутори.  newsm78

# 11
В китайския магазин на ул.Пиротска /първата пряка в ляво/ има едни капсули за отслабване - да не са тези? Аз съм ги пробвала и имат добър ефект, защото изобщо не ти се яде. А аз обичам да ям!!!!Те са в различен цвят , едните се пиеха преди да си легнеш, но аз тях не ги взимах.

# 12
  • Мнения: 2 220
Май няма да са те... Тези не се разпространявали в търговската мрежа.  newsm78

# 13
За тези, които се предлагат на Пиротска гледах предаване по телевизията, където предупреждаваха за евентуален отрицателен ефект върху здравето. Чух за тях, че хора с чернодробни проблеми не трябва да ги пият, бързото сваляне на килиграми винаги натоварва в повече черния дроб.Но, на всеки му влияе по различен начин каквото и да е  newsm60

# 14
Здравейте,по повод на китайските капсули за отслабване аз вече ги пия 1 мес. свалила съм 3 кг но като обиколка в самтиметри личи повече,защото обувам панталони ,които преди съм купувала и като не отговарят на размера съм си ги оставяла с етикета което ще рече за 1 мес размер и 1/2 надолу.Това не е реклама живея в чужбина ,а съм поръчала капсулите от БГ.Тук живота е спокоен и обездвижен ,ядеш основно полу-фабрикати,което разбира се се отразява на теглото.Затова и се реших .Пробвах диети 3 год.,фитнес и в крайна сметка пинг-понг/сваляш-качваш/.За сега не  съм усетила странични ефекти освен първите 2 дни безсъние,но аз го отдавам на стреса породен от неизвесността и от 1000-те неща които са изписани по този въпрос. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт