Какво да правя с това гърло

  • 1 818
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Вече втора седмица по гърлото на дъщеря ми има бели точици. Температура няма, яде си нормално, не казва да я боли гърло, а и то не е червено. Общо взето детето си е добре. Водих я на лекар миналият понеделник, когато го забелязах и тя ни изписа дектарин. Изяде цялата туба и нищо - те пак са си там  Rolling Eyes  Какво да правя? Някой имал ли е подобен проблем  Thinking

# 1
  • Мнения: 516
Дъщеря ми беше така, мазах Дактарин, но оставаха. Наложи се да дадем Нистатин на таблетки, 3 пъти по 1/4 на ден. За дозата се кунсултирай задължително с лекар.

# 2
  • Мнения: 2 082
може да е ''джоб'' на сливицата ,в който се събира храна.аз имам такива сливици...

# 3
  • Мнения: 397
Не е джоб, моите също са такива. Просто са си като поръсени с пудра захар. Най-важното е, че няма от какво да ги е прихванала тези гъби - антибиотик не е пила  Thinking

# 4
  • Мнения: 516
А изследвахте ли гълен секрет, със сигурност ли е Кандида? Ние също не бяхме пили скоро АБ, когато се появиха.

# 5
ами възможно е да е херп ангина,понякога не е задължително да вдига темература или да има симптоми други,каквито и да са.моята дъщеря е имала досега 2 пъти и винаги е била с бели точици,просто за 1 една седмица си изчезват самички.А най-добре е наистина един гърлен секрет,поне да знаете какво лекувате.Аз лично 2 години бях с болки в гърлото и бели точки всеки божи ден,и какво ли не,изпих 1 тон антибиотици,буквално,докато накрая един УНГ се сети да ми вземе секрет и се оказаха гъбички.След като ги излекувах,вече 1 год съм  Peace А на дъшеря ми,след като и направих курс с Фариностим,от непомня от кога няма никакъв проблем с гърлото.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
radda пусни един гърлен секрет за да си наясно има ли нещо или не.

# 7
Здравей!Аз лично съм имала проблеми с гърлото но по различни1Съветвам те да запишеш детето на оздравителни курсове.Там имунната система се укрепва изцяло и са много полезни упражненията.Мисля че стартират на 1.04.А и хубавото е че там няма лекарства!!!Препоръчвам ти го защото аз съм го минала ,но за възрастни ето и сайта им  http://www.ippbg.org Пожелавам ти успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт