Кремчето против колики Бебинос

  • 1 466
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Има ли мами които са ползвали кремчето?
Тази вечер се зачетох и открих доста добри отзиви из нета, но да попитам и тук.
На каква цена е крема и по колко пъти на ден се ползва и има ли ефект?

# 1
  • Мнения: 1 900
При нас имаше временен ефект, когато нищо друго не помагаше. Цена не помня, мажех с него обикновенно вечер след баня когато ставаше много зле положението. Peace

# 2
  • Мнения: 1 174
Немога да кажа със сигурност, но мисля, че имаше ефект.По това време й давах и Еспумизан, та оттам не говоря с точност кое я е успокоило.Кремчето ми беше подарено, та и цената му не зная, ама ако не се лъжа, май беше около лев и нещо... Embarassed
Все ще се намери някоя мама, която да ти даде повече информация, съжалявам, че немога да помогна.

# 3
  • Мнения: 1 029
и ние сме ги ползвали и мисля, че имаше временен ефект.Аз не съм очарована от нито един продукт против колики като цяло, но мисля, че това кремче поне за кратко успокояваше

# 4
  • Мнения: 1 586
И аз мажех коремчето с кремче и незнам дали е внушение но сякаш имаше ефект.Пробвай, не беше много скъпо май.

# 5
  • Мнения: 377
Доколкото си спомням беше 1.50 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 709
При нас имаше май ефект Rolling Eyes
Цената последно когато го взимах беше 1,70 но това преди 3 месеца Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Ползвах какпите, имаха почти мигновен ефект.

# 8
  • Мнения: 45
Много ви благодаря момичета  bouquet
Ще го търся днес по аптеките, че положението е страшно, цяла нощ не сме мигнали и сешоара не ми е излезнал от ръцете. Ползвам Инфакол, но ще пробвам и капките Бебинос освен крема ooooh!

# 9
  • Мнения: 468
Заощо ми се връти нещо в главата , че това кремче е за след втория или третия месец? newsm78
Ние тогава вече нямахме колики.

# 10
  • Мнения: 953
Кремчето струва около два лева. Не мисля че е много ефективно, по скоро самият масаж на коремчето на детето помага за облекчаване на коликите.
Капките бяха доста гадни на вкус и бебето се скъсваше да плаче от тях. Успях да намеря Лефакс  и давах от него, имаше ефект.
Общо взето до 3м все си беше трудно.
Ако си кърмачка и ти трябва да пиеш чай от копър и анасон ( блях гадост) освен че ще увеличи кърмата ти, ще облекчи бебето.

# 11
  • Мнения: 1 243
Имаше ефект  Peace

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Само от въпросното "кремче за коремче"  Grinning видях ефект. Временен, но все пак.....масажа без кремчето не успокояваше, така че не е той причината за облекчаване.

# 13
  • Мнения: 469
И от капките и от мехлемчето съм изключително доволна! И благодарна на жената която ми каза за тях!!!!!!! Просто се родих отново! С другите сасбсимплески и еспумизани, само рев и бебчо и аз като го виждах как се мъчи! Hug Peace

# 14
  • Мнения: 45
Да благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet и да се отчета в помощ на мамите, които ще погледнат темата Peace.
Момичета вчера на обед купих кремчето, намазахме се веднага, после вечерта след баня един хубав масаж по посока на часовниковата стрелка и обличане в топли дрешки.
Какво да ви кажа при моето бебче ефекта беше поразителен, добре си поспахме с татито, но най-важното е че детенце спа непробудно и спокойно Hug от 22:00 до 6:00 сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт