Тези термометри дали вършат работа?

  • 1 446
  • 17
  •   1
Отговори
# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
В "Часът на мама" имаше тема за термометрите и една лекарка каза,че тези,които се слагат в ушите,са най-добри.Продавали се с допълнителни накрайници,което е по-хигиенично.

# 2
  • Мнения: 65
Сподели pls дали си го бива,в случай,че решиш да го купиш. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1
Не съм чувала за въпросните термометри, но живо се интересувам дали са добри и каква е цената им. Стигнах до извода, че с обикновен термометър трудно се мери температура на по-голямо бебе, което не стои на едно място.
Ще следя за отзиви.

# 4
Донесоха ми такъв от Англия, доволна съм върши работа, още повече че изпитвам страх при използване на живачните термометри. Вече съм счупвала такъв  Sad

# 5
  • Мнения: 6 438
Етърва ми в Англия ползва такъв и е доволна от него.

# 6
Скъпичък ми се вижда, но се измъчвам докато измеря температурата на малкото ми дяволче...

# 7
Поръчах, сега чакаме доставката.
Ако си струва ще ви пиша отзиви, ако не мъжът ми ме е удушил значи  Rolling Eyes

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не ползвам,но бих ползвала
И никак не е скъп даже, повечето термометри за чело и ухо-Браун, Микролайф са по 80-100 лв., така че тази цена е идеална.
Последно гледах един термометър за ухо,който обаче мери температурата ориентировъчно- от 36 до 38 град.  Naughty
Сподели впечатления, и аз бих го поръчала!
Аз отдавна не ползвам живачен термометър, купила съм спиртен Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 43
А тези дигиталните не вършат ли работа?

# 10
  • Мнения: 86
Купихме си такъв термометър - на друга фирма но даже беше 80 лв. доколкото помня - е пълно разочарование . В зависимост от ухото мери с по 2-3 градуса различно, когато дъщеря ми беше болна и с 39 градуса темепратура този термометър мереше 37,4  #Cussing out С две думи въобще  не съм доволна. В последствие се оказа че и две  приятелки са си взели подобни и сега прашасват. Naughty

# 11
Дигиталното чудо пристигна. Термометъра де.
Инженерът вкъщи Simple Smile го проучи в детайли и вече е почти доктор. Той е много впечатлен, а аз не чак толкова.
Като меря на едното ухо, а след това на другото понякога дава разлика до 1 оЦ. Като мери мъжа ми дава по-точни резултати. Не знам защо става така. Сигурно имам силни биотокове Simple Smile)) На мен ми е най-лесно да меря под мишницата, като го опирам все едно че е е на челото.

# 12
  • Мнения: 622
А дали има накрайници за този модел?

# 13
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Имам на Хепи Лайф - купен е от Метро, имаше някаква промоция, беше около 30 лв. Доволна съм. Има разнообразни функции.
Колкото до това дали мерят точно, винаги може да се направи контрола като измерите вашата температура с електронния и след това с живачен.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 052
Термометрите за ухо са супер точни и удобни. Въпроса е да се научите да ги използвате правилно. Направо се преродих, след като купихме такъв. В началото го определих, като пълен скъпо струващ боклук, но сега не бих го заменила и дъщеря ми също Wink.

Общи условия

Активация на акаунт