Хотел Мирамар-Обзор

  • 44 867
  • 357
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Моля,ако някой е ходил там,да сподели впечатления.В сайта изглежда много добре. http://miramar-bg.com/bg/

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Да, изглежда много добре...
като гледам и новичък е - 2006та.
Ама много стаи бе - 465 +апартаменти - да не е блъсканица?

Аз по принцип имам работа по хотелите на морето, но този дори не съм го виждала  newsm78

Дано някой да е ходил!

П.П Тъй като не казах нищо умно по темата - нека да се счита за запис  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 114
сестра ми миналата година бяха в Обзор и го е виждала ,каза че бил супер нов на края на града с голяма плажна ивица каза че е по добре от АЛБЕНА и ЕЛЕНИТЕ където сме били ,та и аз се чудя за тази година за там ли един апартаментен комплекс пак там Обзор биич ризорт newsm78

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
mesina  -попитай сестра ти ако може да даде някакви отзиви.Хареса ми разположението,иначе с толкова стаи малко се притеснявам да не е навалица за ,но пък плажа е близо.Но незнам как е плажа в Обзор по принцип,ходила съм там преди доста години.

# 4
  • Мнения: 63
Миналата година почивахме една седмица в хотела.Нямам никакви забележки. Стаите са големи и се чистят всеки ден. Храната беше разнообразна и имаше дори подходяща такава и за малкия син. Персоналът, обслужващ ресторанта беше изключително любезен и отзивчив.  Но да отбележа, че спокойната атмосфера се създаваше и от факта, че почти 80% от хотела беше зает от германци и по-малко французи и унгарци. Недостатък беше за нас като българи, че анимацията за деца беше изцяло на немски език или на френски език с аниматори от съответните държави. Големият син въпреки слабите си познания по немски език не можеше да участва в игрите. Плажът е огромен и чист. Шезлонгите и чадърите се плащат.Морето беше доста чисто за българския бряг.Басейните по мое мнение само не бяха особено чисти, но да отбележа, че чуждестранните туристи ходеха на плаж само, за да играят волейбол, така че болшинството от хотела всъщност се струпваше около басейните. В единият от тях се играеше усърдно и водна топка, което предполага и невъзможност да се плицикаш кротко в него. За нас обаче това не беше проблем, тъй като ние не ползвахме басейните. Единствено не на особено ниво се оказа медицинския пункт и обслужващия лекар, който не можа да се справи с възпалено ухо, но това е друга тема. Накрая не ни се тръгваше, но понеже детето го болеше ухото си тръгнахме.Забележка: миналата година хотелът беше RIU Мирамар.

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
dalma`  -може ли да ми кажеш ориентировъчни цени и чрез коя агенция направихте резервацията?

# 6
  • Мнения: 114
миналата година гледах че цените са около 70лв. на човек сега ми се вижда по скъпо .Ще чакаме промоцииhttp://www.butiktravel.eu/bg/hotel.php?id=596&id_info=13394&id_town=92&id_tourism_type=0&name=&task=newsearch&cat2=1 newsm78

# 7
  • Мнения: 63
За съжаление, въобще не си спомням какви бяха сумите. Ще трябва да питам мъжа ми довечера като се прибере.Мисля, че децата нощуваха безплатно, а за големия син плащахме някакъв процент за  Аll inclusive. Резервацията я направихме чрез Александър тур-офиса в София се намира на една от преките на “Мария Луиза” между Халите и Лъвов мост.

# 8
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
dalma`  -благодаря ти,според сегашните оферти,идва по около 90 лв на човек.

# 9
  • Мнения: 2 908
Това 90лв е Ол Инкузив ли?

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Това 90лв е Ол Инкузив ли?
Да,точно така.

# 11
  • Мнения: 342
Някой да каже много ли е встрани от Обзор,непременно с кола ли трябва да се ходи до града/особено пък с малко дете/

# 12
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Някой да каже много ли е встрани от Обзор,непременно с кола ли трябва да се ходи до града/особено пък с малко дете/
Доколкото разбрах е на 1 км от града.

# 13
  • Мнения: 529
Ние бяхме в съседен хотел миналата година,но ползвахме този плаж, за пеша мога да кажа че е на около 10-15мин. от града,но има влакче,което превозва пътниците на хотела  Peace
Само да допълня,че преди това е било къмпинг,но не зная как се е казвал!?

# 14
  • Мнения: 658
Къмпинг ЛУНА беше Cry

Общи условия

Активация на акаунт