Непослушник!!!!

  • 559
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
е как да започна незнам
но е факт за моя син това е най често употребявания етикет...ти не слушаш ,ти си непослушник,тихо...дори милия сам се наказва Sad
Не мисля че е по-различен по-щур е но у дома се овладяват нещата,проблема е на яслата му,вечно с оплаквания лелките и то не се оплакват на мен а на баба му като го взема от там Rolling Eyes,за възрастта си говори много и доста разбираемо и цветущо ми е разказвал какво се прави в яслата...как и какво вършат лелките и той как е наказван до стената с вдигнати ръце Sad
Дори са го шамаросвали(което е доста крайно за мен....но според свеки не било така а и дори да е така,като не слушал не били длъжни да го търпят Shocked)
Като цяло ми е  мн криво,незнам как да постъпя...бил изтърван вече Cry,от какво защо да е
Посъветвайте ме как да му обесня,как да постъпя какво да правя??????

# 1
  • Мнения: 3 376
Щом казваш,че у във вас всичко е наред и проблемите се проявяват главно в яслата може би целия проблем изхожда оттам...

# 2
  • Мнения: 14 654
Какво влагат в думата "непослушник" лелите в яслата. Едно е сигурно обаче- нямат право да го шамаросват и унижават с вдигнати ръце. Палав ли е или агресивен според тях, децата ли тормози или върши пакости? Нищо не става ясно от поста ти. Но ако са били детето - докладвай на директорката моментално.

# 3
  • Мнения: 727
не е агресивен,палав е,не можели да правят заниманията си ЗАРАДИ НЕГО Rolling Eyes
А ЗА ДОКЛАДВАНЕТО ДО ДИРЕКТОРКАТА РАЗБИРА СЕ,СЛЕД КАТО ГОВОРЯ С ЛЕЛИЧКИТЕ,КОИТО ТОЙ КАЗА ЧЕ СА ГИ УДРЯЛИ...ТОЙ И ОЩЕ ДВЕ ДЕЦА СА БИЛИ НЕПОСЛУШНИЦИТЕ,ТОЙ ДОРИ МИ ИМИТИРА КАКВО ГОВОРЯТ И КАК ВИКАЛИ ЛЕЛКИТЕ Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 4 571
Моят син обикновено е много спокоен, никога не са се оплаквали от него в ясла и градина. Но....напоследък, ако му се скарам, започва да се удря сам. И аз не знам какво да правя. Навява ми мисъл, че е от градината, но там казват, че всичко е наред, няма нищо такова....
Анилеви, не може да направиш много, но можеш да му говориш много, че е добър, че помага, че слуша. Да няма много НЕ в изреченията, като : Кой ти каза, че си НЕпослушен? Как да НЕ си добър?

Общи условия

Активация на акаунт