Къде гледат децата ви свалените филми от нета?

  • 1 462
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Ние сега започваме с анимационите и филмчетата и започвам да се чудя къде да ги гледа?

Според мен да ги гледа на компютъра хич не е добре 2 часа  #Crazy на дискове ли да ги свалям и после на двд плайъра,но пък трябва да ги преобразувам!?
 
Моят начин е твърде дълъг: първо разделям филма на 2 с Въртуал Дъб и псоле с Неро го записвам на диск!Нямам двд записвачка  Confused Чудя се в какъв формат трябва да ги свалям, за ад не се налага преобразуване   newsm78
 
Идейки?!

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
Гледа филмчетата или свалени на ДВД, или директно от компа. Последните филмчета, които свалих, обаче, не ги чете ДВД-то  newsm78 В някакъв особен формат са и идея нямам как да ги направя да ги чете  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
На компютъра гледа само къси филмчета, от рода на "Ну погоди" и "Том и Джери". Всичко останало на ДВД-то.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 850
Свалям,пускам на компютъра и ако видя,че и харесва-на диск свалям и в тяхната стая на двд гледат.Няма проблем с това да погледа на компютъра малката-тя повече от 10мин не може да се задържи. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 903
Обикновено на компютъра, защото там е по-малко вредно за очите й, според мен. Тъй като телевизора ни не е плазмен, мисля, че екрана на компютъра ( LCD), е по-малко вреден за очите  на детето.

# 5
  • Мнения: 2 208
Зависи какъв е мониторът ти и съответно телевизорът ти
Избери по-малко вредният вариант, според мен
Аз му пускам филмчетата на компютъра, но заради него сменихме и телевизора в спалнята (с LCD вариант), където му е леглото, че е телеман неописуем  Tired

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Голяма част на ДВД-то в детската... друга - на компа. Според зависи.

Само не разбрах защо авторката разделя филмчетата на 2? И аз нямам двд-записвачка. Свалям, с Неро записвам и хайде в ДВД-то.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Всичко е на дискове и на ДВД-то ги гледа. Само тези, които не са с дублаж, ги гледа на компа, защото баща й й е свалил някаква програма, която чете субтитрите на БГ.

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 22:12 от Гита Ог

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 388
На ДВД в нейната стая.

# 9
  • Мнения: 1 479
Аз свалям само филми DVD-R и с Ashampoo Burning Studio ги записвам на диск да си ги гледат на ДВД-то.

# 10
  • Мнения: 751
Моя си ги гледа на компютъра Peace

# 11
  • Мнения: 342
Записвах ги на ДВД дискове ,обаче двд-то нещо се скапа и вече не чете всичко /особено пиратските/
Купих си кабел от Техномаркет-от компютъра в телевизора-мисля че намерих най-доброто решение.Пускам филма на компютъра и детето ги гледа на телевизора.Само трябва да знаеш какъв ти е изхода на компа и входа на телевизора/разните му там букси/

# 12
  • София
  • Мнения: 39 747
Дияна гледа на компа. Рядко обаче се застоява.

# 13
  • Мнения: 7 821
На телевизора, видео картата ни е с ТВ-аут.

# 14
  • Мнения: X
В нейната стая си има телевизор с DVD - има поне петдесет диска с детски филмчета, пуска си, каквото реши.

Общи условия

Активация на акаунт