Домакинско фолио? - целулит

  • 40 929
  • 76
  •   1
Отговори
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Момичета - да ви попитам.
Сега зааради целулита си слагам домакинско фолио на баджаците. Колко време трябва да го държа. Да не го държа по-дълго, защото си мисля, че може да има обратен ефект. Кожата ми отново да поеме изхвърлените токсини. Ако има такива де  Wink

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Преди да се омъжа играех модерен балет и там това беше едно от средствата "да влезнем във форма".Тогава нямаше фолио и се увивахме с найлонови торби.Отгоре намъквахме чолапогащник и по възможност отгоре още нещо.С всичко това подскачахме(танцувахме де) около3 часа.Ставаше яко  запарване.Без активно движение е трудно да се получи максималния ефект.Пробвала съм и без да се движа,но тогава просто не се потя.

# 2
  • Мнения: 6 472
Както вече са ти казали, идеята е да се изпотиш яко. Намотаваш го и почваш да правиш упражнения или да се загряваш с ел. одеало. В момента, в който спре източника на изпотяването, махаш фолиото, защото иначе всичко изсъхва и си попива обратно. Иначе аз съм го пробвала това нещо и определено е много ефективно Grinning

# 3
  • Мнения: 6 243
Това е кофти идея. "Отслабва се", защото губиш вода с изпотяването. С пъвата чаша след това теглото пак е същото. Ефектът е от движението, не от фолиото. най-много някой топлинен удар да си докарате с тоя метод.

# 4
  • Мнения: 6 472
Говорим за целулит не за отслабване. Да права си - не се отслабва. Само, че чрез потта се отделят и токсини, които са един от причинителите на целулита. Аз нямах нужда от отслабване (1,74см -50кг), обаче такъв гаден целулит си имам още от пубертета, че ти е бедна фантазията Cry Това нещо доста ми помага.

# 5
  • Мнения: 1 383
Точно така се прави боди репинг - body-wrapping- само че отдолу се маже със специални препарати. Може и антицелулитен крем в домашни условия. Стои се два часа под електрическо одеало.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз и без одеало си седях по 2 часа и пак имаше супер антицелулитен ефект!

# 7
  • Мнения: 827
Aко става това,да взема да го пробвам!Нищо,че вкъщи ще ме гледат все едно не съм вред. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 6 472
Те мойте в къщи свикнаха бързо, ама да знаеш само как ме гледаха на тренировките, като почвах да се пакетирам : Обаче след 1 месец, всичко живо развиваше фолио и се опаковаше Grinning

# 9
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Все още всеки път като ме види мойто мъжкото и ми вика, че съм полудяла. Ама пука ми на мен! Нека да махна тоз гаден целулит, който и аз имам от пубертета макар,  че по едно време бях доста слаба и пак имах такъв, а сега като качих 10 кг и вече ми е стигнал до коленете!

# 10
  • Мнения: 234
Ето и моето мнение от опит.Това увиване с фолио е супер ефективно.И няма значение дали ще го носиш по време на тренировки или като си стоиш в къщи.Аз включително и съм спала с него/като го няма мъжо/.Ефект има страхотен.Аз първо се мажа с някакъв ексфолиант, но не го измивам остава да изсъхне ,следтова антицелулитен крем,фолио ,клин и анцунг.Време на престой според зави си...И в този смисъл искам да похваля калта на Леокрема.Отдавна не съм имала толкова гладки  и нежни крака .А колкото до отслабването според мен фолиото и за това помага.Мога още да ви разкажа ако някой се интерисува.

# 11
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
аз се интересувам.

# 12
  • София
  • Мнения: 752
Един глупав въпрос: Искам да ви питам дали правилно съм разбрала под фолио разбирате домакинскиа опаковъчен найлон или това металното фолио за печене...нали за найлона стажа въпрос... Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Да бе, да, това дето е като целофан.Ти пък, другото, металното....как си го представяш Laughing

# 14
  • Мнения: 2 032
Ха, спомням си как едно време като правихме обиколки на гребената база (Пловдив) с кръстницата ми, се увивахме с найлони под дебел чорапогащник и анцунг ( в средата на лятото) и на връщане тя надуваше и парното в колата за капак! Люти подръчни мерки, от които решаващ е спорта обаче. Ако като нея можем на 50 години да се похвалим със 48 кг тегло и стройни крака, защо не.

Общи условия

Активация на акаунт