Кога за първи път на море?

  • 3 396
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 522
Здравейте мами! Кога за първи път водихте слънчицата си на море? Ние още сме мънички, но до лятото още малко ще пораснем Laughing


# 1
  • Мнения: 244
Дъщеря ми тъкмо беше навършила 6 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Моят го заведох на почти 7 месеца през юни  и стояхме цяло лято Hug Колкото е по-малко, толкова по-лесно ще ти бъде Wink

# 3
  • Мнения: 5 393
Иво беше на 11 месеца, когато го заведохме на море за първи път. Стояхме на плажа по цял ден, спеше под чадъра.

# 4
  • Мнения: 9 901
а тези, дето се раждат край морето дали имат избор кога? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 506
заведох го на 8мес,но бих го завела и на 1мес. Peace

# 6
  • Мнения: 681
Ами ние сме колкото вас и мислим лятото да водим Таничка с нас на море,живот и здраве. newsm08

# 7
  • Мнения: 5 393
а тези, дето се раждат край морето дали имат избор кога? Simple Smile

В такъв случай въпроса е"Кога за първи път на планина"? Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз също мисля, че лятото като вече е на 7 или 8 месеца няма проблем да я водиме с нас на море, но хората около мен ми обясняват, че не е хубаво. Пък аз  съм голям инат и като си наумя нещо не можеш да ме спреш  Laughing Така че лятото сме на море!


# 9
  • Мнения: 5 393
.......................... но хората около мен ми обясняват, че не е хубаво.




И как се аргументират? Много ми е интересно newsm78

# 10
  • Мнения: 6 274
Каката беше по-големичка , но баткото тъкмо навърши годинка , когато видя морето за пръв път .

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Баткото го заведохме малко късно - на година и 10 месеца. Просто предното лято не успяхме да отидем на море. Сега бебчо ще е на 7-8 месеца лятото и ако можем да отидем ще го вземем с нас.

# 12
  • Мнения: 27 524
На 8 месеца. Няма проблем за всяка възраст, само да се съблюдава да не се излага на слънце, да не се прегрява и всякакви нормални неща.

# 13
  • Мнения: 200
заведахме бебо на 3 месеца и стояхме 25 дни там

# 14
  • Мнения: 4 784
Това лято. Беше на 6-7 месеца. Избрахме месец септември, защото тогава времето ни се стори най-подходящо - не е прекалено топло, не е и студено. Много добре си изкарахме.

Общи условия

Активация на акаунт