Как се махат...

  • 948
  • 10
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
...мазнините, които са отстрани на ханша? Имам такива, спомен от бременността и не знам какво да ги правя. Свалям килограми, но оттам точно - нищо. Какво се прави в такъв случай?

# 1
  • Мнения: 1 014
Тези сланинки се оправят само със странични коремни преси.

# 2
  • Мнения: 1 014
Ооо, извини ме какво съм чела и аз, помислих, че става въпрос за талията  Grinning Но, така или иначе, щом не могат да се свалят с диета, при всички положения, ще се свалят с подходящи упражнения. Имай в предвид, че ханшът се възстановява напълно, чак 1 година след раждането.

# 3
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз си мислех за упражнения, но ме притеснява да не станат на мускул.  Thinking

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
тлъстинките мускул не стават

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
с липосукция се махат. С коремни првеси ще си чакаш 100 години

# 6
  • Мнения: 6 472
не стават, но се запечатват много успешно, особенно ако има и целулит Cry Упражненията, които правиш трябва да са динамични. При тях се гори мазнина, а не се прави мускул. Ако ходиш на фитнес, говори с инструктур. Иначе ти препоръчвам някакъв тип комбинирана гимнастика с доста аеробни упражнения.

# 7
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Сега ще тегля тае-бо. Дали ще помогне?
Иначе, на липосукция отивам веднага, ама мъжът ми не дава. Сакън да не ме повредят нещо. Close

# 8
  • Мнения: 6 472
Много помага даже:)

# 9
  • Мнения: 2 032
не може да се "махнат" сланинки само то избрана част на тялото, с аеробни упражнения и по-малко храна цялостно се стопяват мазнинки.
Козметичната хирургия за тези сланинки не е разумна идея, защото ако не се пази диета след това, пак се лепят там сланинки

# 10
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ами, мерси момичета. Simple Smile  Свалих тае бо-то и ще видим каква ще я свърша. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт