кремове за лице

  • 841
  • 14
  •   1
Отговори
Какъв крем за лице да ползвам,трябва ли да имам  дневен и нощен newsm78
Досега не съм ползвала почти никакви кремове само отвреме-навреме като се сетя ползжам детски за овлажняване на кожата Embarassed

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Хубаво е да ползваш подходящ крем за твоята кожа...съобразен с възрастта ти, състоянието на кожата ти...за една цялостна грижа на кожата е хубаво да имаш почистващи продукти, крем дневен, нощен, околоочен...и т.н... Peace

# 2
  • Мнения: 751
Аз използвам Garnier PureA и съм много доволна,кожата добре ми понася Flutter

# 3
  • Мнения: 1 149
Ако имаш възможност закупи си "сносна" козметика.
Ако искаш съвет пиши-каква е кожата ти,на колко си години.
Тук има  момичета които доста са ми помогнали за избора на крем,а и не само нса мен.
Благодаря ви момичета  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ако имаш възможност закупи си "сносна" козметика.
Ако искаш съвет пиши-каква е кожата ти,на колко си години.
Тук има  момичета които доста са ми помогнали за избора на крем,а и не само нса мен.
Благодаря ви момичета  bouquet


Помогнете и на мен  ooooh!на 28 години съм ,със смесена кожа.Опитвала съм виши, юсерин, клиник но не мога  намеря моя крем ,дайте консултация

# 5
  • Мнения: 202
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

Това не съм пробвала , но може би е добре да опитам

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, трябва да имаш дневен и нощен крем.
Те ще имат ефект само, ако ти е почистена кожата.
Аз се старая да се поддържам с почистващо, тоник, дневен крем, нощен крем и един път седмично ексфолиант и маска за лицето.

# 8
  • Мнения: 202
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

Това не съм пробвала , но може би е добре да опитам
имат една серия 25+ която има доста сполучливи хидратиращи кремчета разгледай в нета ги има

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

Това не съм пробвала , но може би е добре да опитам
имат една серия 25+ която има доста сполучливи хидратиращи кремчета разгледай в нета ги има

Благодаря ти, ей сега ще погледна.

# 10
  • Мнения: 779
Ако имаш възможност закупи си "сносна" козметика.
Ако искаш съвет пиши-каква е кожата ти,на колко си години.
Тук има  момичета които доста са ми помогнали за избора на крем,а и не само нса мен.
Благодаря ви момичета  bouquet


Помогнете и на мен  ooooh!на 28 години съм ,със смесена кожа.Опитвала съм виши, юсерин, клиник но не мога  намеря моя крем ,дайте консултация
пробвай този на нивеа за смесена/мазна кожа,води се матиращ..много е лек и понася на кожата идеално-не я утежнява,а се топи направо върху нея

# 11
  • Мнения: 1 312
Хубаво е да ползваш подходящ крем за твоята кожа...съобразен с възрастта ти, състоянието на кожата ти...за една цялостна грижа на кожата е хубаво да имаш почистващи продукти, крем дневен, нощен, околоочен...и т.н... Peace
Peace Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Досега не съм ползвала почти никакви кремове само отвреме-навреме като се сетя ползжам детски за овлажняване на кожата Embarassed

Eli123, интересно ми е, а на колко години си, че кожата ти е нямала нужда от никаква грижа до сега ?  Thinking

# 13
Благодаря на всички за отговорите.
Аз съм на 23 с нормална кожа но в "т" зоната е мазна.
До преди 2 години не ползвах нищо като козметика и определено съм на Вие с тези неща Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 875
Аз най-накрая открих "моят" крем за лице, след повече от 10 годишно пробване на какво ли не. Ползвам Crema Vizo Lifting 24 Ore, от серията Aloe Vera на Planter's. Много добре ми понася, хидратира добре, не опъва много /все пак е лифтинг, но разчита повече на билковите екстракти/, кожата става в буквалния смисъл като кадифена.
Кожата ми е смесена, напоследък една идея суха, заради солариума.

На 23 години, естествено, нямаш нужда от такъв, но същата марка имат и хидратиращи и био-кремове. Оф, излязох като рекламен агент, не съм уверявам ви, до преди един месец не бях и чувала за тази козметика.

Общи условия

Активация на акаунт