детето ми получава пристъпи

  • 810
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Детето ми е на 5 годинки и от няколко месеца без да е болна или да кашля започва да се задъхва и гърдите и започват да свирят но след като и дам вентолин веднага се оправя миналата седмица я водихме в 3 градска за инхалации защото едвам дишаше а на следващият ден нямаше и следа от хриповете и ето че днес пак се повтори същото.Докторката каза че трябва да и се направят алергични тестове но чак краят на другият месец тя казва че може би е алергична астма но докато не се потвърди ще се побъркам от притеснение.Само да уточня че живеем в Сливен а майка ми и баща ми в София и нейните пристъпи се случват именно в София и това ме притеснява много явно нещо там провокира пристъпите.Моля ви ако някой знае нещо за тези симптоми да пише.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 7 186
Ако пристъпите се случват в къщата, трябва да се прегледа всичко за алергени. Примерно  възглавници и завивки от естествен пух, много прах, някакви растения, препарати, животно дали има в къщата- куче, котка и пр....
Тестуване при всички положения трябва да се направи.

# 2
  • Мнения: 47
Да в къщата се случват и куче има но интересното е че и лятото бяхме там и нищо и нямаше започнаха преди 3 месеца.Задължително ще направим тестовете даже и кръвен също обаче трябва да се чака до краят на другият месец за да отшумят евентуално пристъпите.

# 3
  • Мнения: 503
Моят син също прави пристъпи от 1 год насам.
Бием урбазон,пием вентолин ,дишаме го на инхалации и какви ли не препарати взима.
установи се че е алергичен ларингит..казаха че ще го израсте Sad
Поради тази причина не съм го пускала на градина.
Алергиите се отключват лесно,но трудно се превъзмогват.
Направи тестовете..все ще излезне нещо.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт