кога най рано мога да си направя тест за бременност?

  • 136 465
  • 82
  •   1
Отговори
  • благоевград
  • Мнения: 164
Толкова съм развълнувана че не ми се чака и ден повече. Кажете трябва ли да чакам да ми закъснее цикъла за да си направя тест ?  newsm78Четох че shuar chek от4итал и 10 дни след половия контакт вярно ли е или не? newsm78 Много ви благодаря и моля не ми се смейте на тъпия въпрос. Blush

# 1
  • Мнения: 5 241
Кръвен 2 дни преди дата на очакваната менструация. Иначе останалите тестове след закъснение  Simple Smile
Разбирам нетърпението ти, но по добре изчакай за да не се разочароваш  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 363
преста отчита една седмица след зачеването! в опаковката са два теста.

# 3
  • Мнения: 1 520
Трябва да са минали поне 2 седмици от датата на въпросния сексуален контакт, за да може резултатът от теста за бременност да е достоверен и сигурен.

# 4
  • Мнения: 5 241
преста отчита една седмица след зачеването!

Ето това е най-голямата заблуда. Има доста теми във форума и в нета като цяло по този въпрос Wink

# 5
  • Мнения: 2 479
Направи си и сега - не пречи. Ако е положителен - супер, при положителен няма как да има грешка. Имай предвид само, че може да е отрицателен, а да си бременна. Късмет  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 092
Отчитал теста ама не съм убедена   , защото   на мене ми отчете чак на 5-тия ден от закъснението и то съвсем слаба 2-ра черта  да се чудиш има ли я или не . Grinning
Аз ти пожелавам да си  бременна . Laughing
Пиши после какъв е резултата . Grinning
Аз ще сискам палци

# 7
  • София
  • Мнения: 415
След  закъснението  Peace На мен ми отчетоха малко преди това, но бях с близнаци  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 201
преста отчита една седмица след зачеването!

Ето това е най-голямата заблуда. Има доста теми във форума и в нета като цяло по този въпрос Wink
Именно!По това време е имплантирането,ако въобще има такова.
Изчакай поне 1-2 дни закъснение! Peace
Късмет и дано да е това,което искаш!  bouquet

# 9
  • благоевград
  • Мнения: 164
[Късмет и дано да е това,което искаш!  

Разбира се че искам да съм бременна , затова и нямам търпение да видя EFP  но като гледам отговорите май ща не ща ще почакам още. Sad

# 10
  • Мнения: 2 479
Ама не става никъде ясно - закъснява ли ти вече, не ти ли закъснява....кога е трябвало да ти дойде....

# 11
  • Мнения: 8 999
Моят отчете два дни след закъснението.

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
На мен ми отчете 1 седмица след закъснението на цикъла.Така поне е най-сигурно. PeaceПо-добре не си прави сега тест,за да не се разочароваш,може би е рано още да покаже.

# 13
  • благоевград
  • Мнения: 164
Ама не става никъде ясно - закъснява ли ти вече, не ти ли закъснява....кога е трябвало да ти дойде....
не ми закъснява има поне 10 дни до цикъла ми , затова и питам може ли по рано да проверя , но явно неможе Tired

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз си направих теста преди да ми закъснее и бях бременна.(ден или два преди датата на която трябваше да ми дойде цикъла).

Общи условия

Активация на акаунт