Проблем с Pampers

  • 3 818
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 008
Откакто детето се е родило ползваме памперси само на Pampers. Купувам ги от различни магазини, когато пътуваме и от чужбина. Но  последният пакет ме изуми- всяка вечер детето се буди  и цялото му гръбче е вир вода, пропускат много. През деня не е така, но тогава и памперса се сменя по-често. Та, случвало ли се е на някой подобно нещо и на какво може да се дължи? Кофти партида? Занемарено качество?

# 1
  • Мнения: 641
Случи се веднъж, когато купих по-голям размер и явно й бяха големи .На другия ден купих пак от по-малкия и всичко си беше наред. До сега /7 мес./ не съм имала проблем с тази марка.
Сетих се и още един път , когато пи много вода и мляко през ноща и на сутринта беше мокра.

# 2
Почти няма ден в който да не се събуждаме с мокра пижамка, ползваме само на Памперс. Преди няколко месеца пробвах с Молфикс за през нощта, но ми се сториха малко грубички и пак минахме на Памперс.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не знам какви нови памперси измислиха, но са ужасни.По-малки по размер от предишните и са като салфетки.Сутрин детето ми е като извадено от ваната.Толкова много харесвах тази марка, но се разочаровах от нея.Купувам вече Либеро, много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 229
Всяка сутрин се събуждаше мокър , а понякога и през деня/въпреки че го сменям на 3 часа/. Откакто се  е родил сме на Памперс и не е имало проблеми , но тая 4-ка нещо е много зле. Затова минах на "Либеро" и съм доволна. Може би само четворката/ от 7 -14 кг/  са кофти , но вероятно повече няма да ползваме Памперс Confused

# 5
  • Мнения: 1 008


 Не знам какви нови памперси измислиха, но са ужасни.По-малки по размер от предишните и са като салфетки.Сутрин детето ми е като извадено от ваната.Толкова много харесвах тази марка, но се разочаровах от нея.Купувам вече Либеро, много съм доволна.
Аз точно се чудех, дали утре да не купя Либеро (други незнам). Благодаря.
marfieta, защо са кофти? Дъщеря ми е 7кг и попада в тази група newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 522
Ние още сме на 3-ка на Памперс и засега съм доволна. Не ми пропускат през нощта. Един път тати беше залепил по-хлабаво лепенките и беше пропеснал, но вече и тати знае какво да прави.



# 7
  • Мнения: 2 374
абсолютно същия проблем имаме и ние,преди нямаше пропускане но от месец насам е ужас,всеки път е мокра

# 8
  • Мнения: 750
Напоследък постоянно ми се случва. Сменям всичко - бодита, пижами, чаршафи.... Пълен ужас са!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 719
До сега не съм имала проблеми с Памперс!
Много съм доволна! Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 773
Случва се памперса да пропуска и цялата да е мокра, когато през ноща не съм я сменяла. Йоана по принцип се буди да пие вода или мляко, та тогава макар и сънена бързам да я сменя. Съседката ми пробва с Либеро, но те не са пресовани и са ужасно дебели, както и другите марки освен Памперс. Не мисля да ги сменям.

# 11
  • Мнения: 408
До сега не съм имала проблеми с Памперс!
Много съм доволна! Peace


И аз така HugНикога не ми се случвало да е мокър.Веднъж,но вече бяха малки и докато чакам таткото да донесе друг размер,по-голям.Аз ползвам 4-ка от 7-18,никога не съм имала такива проблеми.Много харесвам и кърпичките им!Да не ми да са малки или големи,нз.

# 12
  • Мнения: 864
За това вече не ги ползваме.
Ползвам Молфикс и нямам проблеми.

# 13
  • Мнения: 6 441
Или сте за по-малки,или за по-голям размер.
Не гледай килограмите-те и 4-ка ги дават до 18 кг,но за мен трудно 18 кг бебе ще се побере в 4-ка.Така,че виж кое ще е по-добре за твоето дете.Вземи една от по-малките и една от по-големите и провери.Ако пак проспуска,значи са кофти партида-смени ги! Peace

# 14
  • Мнения: 681
И ние сме на Памперс-3.По принцип съм доволна,но ми се е случвало няколко пъти бодито да е леко влажно.Имам приятелки на които децата им направиха алергия от 3-ката.Но аз за сега не мисля да ги сменям.Ако го направя обаче няма да е с Либеро а с Хъджис.

Общи условия

Активация на акаунт