предварително дошъл цикъл

  • 839
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте,

Този месец ми дойде 15 дни след края на последния ми цикъл. Имате ли идея от какво може да е?Аз не съм била подложена на стрес. Хормонално, киста? Тъй като видях,че след 6ия ден няма никаква промяна реших да отида на лекар. Тя ми изписа: метергин, калциум фосфо С и вит С. Не знам какво ми става - ако се опитам да имам бебе ми идва 10дена по-касно като по принцип имам нормален 30дневен цикъл, който продължава до 6 дни, а сега изкуствено ще го спирам. Имал ли е накой подобен проблем, моля кажете. И вече не знам като искам 2 месеца бебе то не става и винаги ми закаснява 10дни(ако опитвам съответния месец), този месец решихме първо да се оженим и после да мислим за бебе и само от едно повтаряне на половия акт без презерватив - бам цикъл, който не спира. Само преди няколко месеца ходих на лекар (а пропо имам писано по този въпрос в друга статия) тогава ми закасняваше 10дни, нямаше две черти и в момента, в който ме пипна доктора(гледа ме и на видеозон) каза, че нямам кисти, цитонамазката - RAR Iгр., каза, че не вижда бременност и след десетия ден ми дойде. На втория месец не отидох при него изчаках и след 10дни пак ми дойде, а сега - казах ви. Моля ви помогнете ми с някой съвет, ако на друга и се е случвало нещо подобно.
Благодаря на всички вас мили дами.
П.С. - кажете координати моля на някой добър гинеколог в Пловдив, моля ви.

# 1
  • Мнения: 3 453
Изследвай репродуктивните хормони:

LH, FSH, Estradiol - между 3 - 5 ден на цикъла
Prolactin, Testosteron - по всяко време
Progesteron - 7 дни, след доказана овулация

В лаборатория, дава се кръв от вената и това е. Успех! Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 585
мерси

# 3
  • Мнения: 674
Здравей Хелита,първо да ти честитя,че си станала госпожа и след това бих те  посъветвала да отидеш на хормонални изследвания,микробиологиа и т.н.
Но нека другите те посъветват повече.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт