партньор за спорт

  • 538
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте решила съм да отида на аеробика на стадион Васил Левски, но не ми се ходи сама. Има ли някой от вас който има същото желание за спорт, но не му се ходи сам.

# 1
  • Мнения: 275
И аз си търсех компания за спорт , но ме досрамя да попитам.
Престраших се , казах си голяма работа като съм сама и тръгнах и съм много доволна , но ходя на тае бо в Младост.

# 2
  • Мнения: 958
linna,къде в Младост ходиш,във фитнес-център Младост ли,и аз понякога успявам от 10.30 там Heart Eyes

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз си търсех компания за спорт , но ме досрамя да попитам.
Престраших се , казах си голяма работа като съм сама и тръгнах и съм много доволна , но ходя на тае бо в Младост.

Би ли дала повече информация за тае бо - то? Къде в Младост, по кое време, цени на тренировка и т.н.
Благодаря

# 4
  • Мнения: 275
       Да,  ходя в младост на "43-ти" спирката и се казва спортен ц-р Младост имат си сайт мисля. Специално аз посещавам тае бо при Митко от  понеделник , сряда и петък от 10 : 30 часа , но мисля че имат и други часове през другите дни . Цената е 5 лева ,не съм с карта защото малкия ходи на ясла, а понякога неходи и така.
 Много съм доволна от тае бото , добре се чувствам , но и натоварването е голямо и умората също. Има дни в които групата става много пренаселена - явно желаещи за изваяни фигури преди лятото има много Winkи аз, и аз.
  jedira, свиркай следващиа път ...

# 5
  • Мнения: 958
Хайде утре Wink, а ходила ли си при Боби, има ли разлика  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт