DOBRI LEKARI

  • 962
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
     
                              ZDRAVEITE NA VSI4KI V TOZI FORUM

Minalata godina hodih v PLEVEN v klinikata na docent Konova.Bqh pri docent Stoikov.Napraviha ni palni izslesvaniq i na dvamata sled koeto ni predlojiha variant inseminaciq.Na men mi be6e pravena laparoskopiq.Ediniqt ot lekarite spomena, 4e ot epikrizata ne stavalo mnogo qsno kakvo e sastoqnieto na trabite mi.Bez da napravqt pone nova cvetna snimka napravihme dve inseminacii
bez uspeh i  re6ihme  pove4e da ne hodim tam.Prosto pribraha edni pari i nalu4kvaha prez cqloto vreme. Sega hodim v Tutrakan pri doktor Boi4ev i drugata sedmica 6te pravq cvetna snimka.Mnogo hubavi otzivi sam 4uvala za nego i gore6to vi go prepora4vam. Ako nqkoq e hodila tam molq da mi pi6ete.

# 1
  • Мнения: 3 453
Рали,
зарежи Тутракан! Моите уважения към д-р Бойчев, не познавам човека, нито имам отзиви за него, но на вас ви трябва клиника по репродуктивно здраве! Ето ти един сайт, разгледай го! Wink
www.ivf.bg

Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 862
Рали,

някъде във форума преди време четох за д-р Бойчев от Тутракан. Коментарите общо взето бяха много добри, като до колкото разбрах тогава от постингите на някой момичета, той прави много сполучливи лапароскопии.
Не знам до колко ще ти бъде полезен, дано ти помогне, но Hope ти е дала адрес на клиника по стерилитет, където според мен ще имаш много по-големи шансове и възможности.
Моят съвет е да си направиш цветната снимка при него и ако откриете проблем, просто послушай Hope и няма да съжаляваш.
Успех ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт