Какво се прави ако...

  • 2 677
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 199
... спечелиш голяма сума пари. Половин-един милион да речем.
НЕ говоря за: "ще си купя бля-бля, ще ида до бля-бля"
Питам:
В банка ли се слагат?
Или във фонд?
Или не?
Данъци плащат ли се?
Или ги крием под дюшека и си ги харчим по малко?
Или ги влагаме в бизнес?
Не знам, честно казано аз какво бих направила.

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 15:11 от Дилянка

# 1
  • Мнения: 8 999
Между "намериш" и "спечелиш" има огромна разлика. В първия случай, ако не ги предадеш в полицията и си ги присвоиш с цел лична изгода, то ти вече си крадец - ако те хванат, лежиш в затвора.
Ако спечелиш - харчиш си ги с кеф, или си ги закопаваш в някое гърненце в левия ъгъл на двора, под голямата круша, или пък си ги държиш по кревата и нощем ги броиш с разтреперани пръсти.

# 2
Понеже имам два апартамента в София и една къща близо до нея,веднага ги давам под наем.
Купувам си къща да кажем в Бояна и това е  Peace
Другия вариант е да се вложат в някакъв бизнес

# 3
  • Мнения: 2 401
Мдааа, поп-фолка манталитета си каза тежката дума  hahaha

Дилянка, кажи ще ги печелиш ли или ще ги намираш, за да знам какво да ти препоръчам?

# 4
  • София
  • Мнения: 38 199
Абе да кажем остава опция ПЕЧЕЛЯ - примерно като хаграда или от лотарията.

Какво общо има поп-фолка, не разбрах.

# 5
  • Мнения: 274
... спечелиш или намериш голяма сума пари. Половин-един милион да речем.
НЕ говоря за: "ще си купя бля-бля, ще ида до бля-бля"
Питам:
В банка ли се слагат?
Или във фонд?
Или не?
Данъци плащат ли се?
Или ги крием под дюшека и си ги харчим по малко?
Или ги перем?
Или ги влагаме в бизнес? Но как ще докажем този доход?
Не знам, честно казано аз какво бих направила.

Закона гласи следното: При намиране или спечелване на суми над 100 хилки или равностойността им в чуждестранна валута, моменталически се свързвате със Селинджър чрез ЛС, скайп или както намерите за добре, за да ви каже според инвестиционната ви нагласа и склонността ви да поемате риск, какво да правите с тях и разбира се за да може и той самият да се облагодетелства от случайно сполетялата ви финансова ерекция.

# 6
  • Мнения: 606
  Ако намериш толкова пари, трябва да си много умен за да ги запазиш и да оцелееш физически.
  Ако спечелиш от бизнес толкова пари, нямаш нужда от съвет.
  Ако ги спечелиш от.... тото да кажем - варианти много. Бизнес, рента, банка.....  При по-голям риск - повече печалба и обратно.

# 7
  • Мнения: 606
Какво общо има поп-фолка, не разбрах.

Има общо с един рус аватар, според мен...

# 8
Абе да кажем остава опция ПЕЧЕЛЯ - примерно като хаграда или от лотарията.

Какво общо има поп-фолка, не разбрах.
Да и аз не разбрах какво общо има поп-фолка в тази тема и по каква причина е намесен ???!!

# 9
  • Мнения: 3 521
Веднага си откривам сватбена агенция  Crossing Arms

п.п. Данъците май ще ми се разминат само, ако съм дръннала кинтите от лотария/тото newsm78

# 10
Какво общо има поп-фолка, не разбрах.

Има общо с един рус аватар, според мен...
ммдам и аз предполагам,че това е причината.
Много глупаво включване бих казала от страна на Минзухар,ако си търсиш ново поле за изява или просто с кой да се заядеш,аз съм насреща  Hug Mr. Green
Само,че ползвай опцията ЛС не бълвай змии и гущери в теми които нямат нищо общо  Whistling

# 11
  • Мнения: 606
  Не. Изобщо не. Само констатирах. С теб вече имаме мирен договор. От апартаментите ти дойде...

# 12
  Не. Изобщо не. Само констатирах. С теб вече имаме мирен договор. От апартаментите ти дойде...
Поста ми беше отправен към Минзухар  Crazy обаче съм цитирала теб  Crazy
А какво за апартаментите,аз си живея в единия другия е под наем.Казах просто,че ако имам възможност и средства бих си купила някакъв имот където да живея,а тях ще ги дам под наем.
Все пак и това е някакъв месечен доход. Whistling

# 13
  • Мнения: 957
И аз като фолкаджийка да се изкажа.Тези спечелени от лотарии и разни други такива си се облагат със данъци, но според мен са и доста каръшки,защото нали знаете more money,more problems. Иначе инвестиция..в собствен бизнес които да се занимава с производство или shop  на топ място. И разбира се, ще си отделя за черни дни и други подаръчета ,и екстри.

# 14
  • Мнения: 274
И аз като фолкаджийка да се изкажа.Тези спечелени от лотарии и разни други такива си се облагат със данъци, но според мен са и доста каръшки,защото нали знаете more money,more problems. Иначе инвестиция..в собствен бизнес които да се занимава с производство или shop  на топ място. И разбира се, ще си отделя за черни дни и други подаръчета ,и екстри.


...облагат се ама друг път!!!

...и ще си поредния фалирал тото милионер!

Общи условия

Активация на акаунт