Имали ли сте "среща" с вашето ангелче?

  • 4 668
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Имали ли сте "среща" с вашето ангелче? Не на сън, а "истинска", разбира се в малко по-нестандартни условия.

Аз имах, на специален сеанс бях.Видях го - вече порастнал, неясно лице, но ясно присъствие...Посланията му също стигаха до мен без думи.
А си отиде преди петнайсетина години от този свят.

Удовлетворението от тази среща е неописуемо. Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Интересно.....дай малко инфо за "срещата"
Мисля,че искам и аз...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Най-после някой да пусне такава тема.  Hug
Така ме вълнуват тези неща...
Аист, моля те разкажи. Praynig
Искам и аз да изживея това, искам го откакто си е отишла, а не знам към кого да се обърна. Може и на лични да ми пишеш. Hug

# 3
  • Мнения: 2 172
Не бях там заради това.Бях на сесия по ребъртинг(специално холотропно дишане и привеждане на съзнанието в различно състояние).
Идеята е да  преживееш собственото си раждане на този свят, за да се преодолее травмата от това.

Но образите които идват при теб са неочаквани, отработваш много емоции..Аз не очаквах да се срещна с  него, нито с починалата ми майка ,но се случи това.Плаках. Преживях и други неща, разбира се...
Разбрах, че граница между двата свята няма.

Разбира се в ежедневието живеем само с нашия свят.

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 19:26 от Аист

# 4
  • Мнения: 50
Искам да го видя! Да го погаля! Да му кажа колко го обичам! Да му кажа,че никога няма да го забравя! Дали е възможно?

# 5
  • Мнения: 2 172
Мисля, че знаят това.Те са добре. И ни помагат- закрилят..нас или близък човек. Защото сега те са по- силните.

А "среща" ако е писано ще имате, сигурно когато сте готови или трябва да се случи.

Май нещата стават тогава, а не когато ги искаме отчаяно.

Интересно е, че в сънищата(макар и редки) също е добре.И е порастнал толкова, колкото и ако беше жив.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 941
Аха, останах с друго впечатление. Peace
Явно това дишане влияе на съзнанието по някакъв начин. Вид транс ли е, така ли да го разбирам?

# 7
  • Мнения: 2 172
Не знам, може и транс да се каже.Но си буден, знаеш къде си, осъзнаваш всичко около себе си. Бях само на един сеанс, но ми е достатъчен.
Отидох, защото преживявах труден период и най-вече защото разбрах, че съм подтиснала, но не и преодоляла за тези години болката от загубата.

Ilyova, и аз исках същото.....и "държах" бебето си( в този момент той беше бебе), усещах реалната му тежест.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Къде е този курс?

# 9
  • Мнения: 2 172
Ето линк към сайта
http://www.hypnoza.org/

Този уикенд има курс в София. Май сега  освен в София вървят само в Пловдив сеанси.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Благодаря!

# 11
  • Мнения: 9 973
  bouquetмерси

# 12
  • Мнения: 2 172
 А някой имал ли е "среща" с помощта на ясновидка?

# 13
  • Мнения: 378
Да, виждала съм ги в състочние на медитация... Момиченцето, което загубих отдавна в 27-ма седмица - може би няколко пъти. Другото бебе, което загубих скоро - често. Виждам го като по-голямо, 5 - 6 годишно момиченце, гушкам го, целувам го... Като в сън...
От това не става по-леко, повярвайте... Имам две момчета, толкова много исках момиченце, нито едно не остана при мен...
Има много книги за медитация. Като затворя очи - образите са пред мен, като в сън...
И все пак - не е по-леко!

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 11:42 от Милли

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не съм имала подобно изживяване. Въпреки че да "срещна" отново детето си е най- голямото ми желание в някои моменти, не знам дали ще имам сили отново да преживея раздялата...

Общи условия

Активация на акаунт