СВИВАНЕ НА ТАЗА

  • 11 671
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 21
Какво мислите за таза след нормално раждане, свива ли се изобщо както е бил преди?До колко време става, ами ако не се свие?Май нищо неможе да се направи....много ме притеснява тази тема..  Cry

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ясно е, че се свива LaughingПо тази логика жените с по 3 раждания трябва да са с разчекнати тазове Simple Smile

 При мен се събра напълно на 9-ия месец от раждането.

# 2
  • Мнения: 2 090
Аз съм чувала че се свива,но точно в същото състояние не се връща Rolling Eyes
Не съм много сигурна в това твърдение обаче Thinking Thinking Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз съм чувала, че се свива до 1 година  newsm78

# 4
  • Мнения: 9 814
Е моя явно си върна предишните размери- обиколката на ханша ми беше 85 см. преди да родя и сега е пак толкова.

# 5
  • Мнения: 6 274
Ясно е, че се свива LaughingПо тази логика жените с по 3 раждания трябва да са с разчекнати тазове Simple Smile
Браво , Билянке , браво !!! smile3532
 Разбира се , че си възстановява предишният размер  Peace. Според мен си е индивидуално . Предишните два пъти , още на втория ден не ми личеше , че съм раждала . Но бях само +7кг. А сега още не е възвърнал старият си размер , но пък бях +30кг.  ooooh!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Да свива се.И боли при това.Докато ми се прибере на мен таза няколко месеца ме болеше и кръста.Не много силно, като към края на бременността

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 213
Сигурно си е до организъм - при мен така и не си възвърна предишните размери, просто не стана, аз усещам, че не е това, което беше преди.  Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 5 709
До организъм е!
На мен ми се сви напълно сега 6 месеца след като родих! Peace

# 9
  • Мнения: 478
Въпреки че бях родила секцио таза ми себеше разширил с 10см. Мен също ме вълнуваше този въпрос и се обърнах към лекаря ми той каза, че е нормално да се събере до 9 месец, ако не се събере до тогава няма да се събере.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 857


 Ясно е, че се свива LaughingПо тази логика жените с по 3 раждания трябва да са с разчекнати тазове Simple Smile

 При мен се събра напълно на 9-ия месец от раждането.
И моя  Peace

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Само първото раждане ми беше по нормален път, излязох от болницата по тесни дънки, които носех преди да забременея. Второто ми раждане беше секцио, сега пак ми предстои такова - ами тазът си ми е все 88см - явно има значение, че нося бебетата много високо.
Знам, че до година се прибират кокалите на таза  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз още чакам да ми се случи. Още не мога да си обувам дънките отпреди.


# 13
  • София
  • Мнения: 6 265
Как разирате, че се е свил?  newsm78 Само по обиколката на ханша ли? Защото тя си зависи и от килограмите все пак.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И не съм разбрала дали моя се е свил,почти си върнах килограмите,а още не мога да си закопчая старите дънки newsm78

Общи условия

Активация на акаунт