Д-р Христов - Бургас?

  • 10 326
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Ще помоля тези, които са ходили на преглед при д-р Христов /ортопед/ да споделят своето мнение, както и за координатите му и работно време.

# 1
  • Мнения: 5 539
Обади му се и го питай сама: 0888921016.
Мнението ми е положително, водихме бебчо на преглед, като беше на 40 дни, за да му види ставите. Прегледа го, както се полага, издаде лист с резултатите от прегледа.
Взе ни 20 лв., въпреки че бяхме с направление, защото ехографът не се плащал от ЗК. Това последното не знам доколко е вярно, но според мен лекарската етика изисква поне да предупредиш пациента, когато прилагаш процедури с допълнително заплащане.
Това ми е единствената забележка, иначе сме доволни от доктора.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ние водихме Тери 3 пъти.Доволна съм.Не претупва набързо,а отговаря на всички въпроси.Плащахме си,защото педиатърката ни нещо ме уверяваше че в Бургас нямало ортопеди работещи със ЗК.Най-добре му се обади,защото преди 2г ние ходихме в ОРБ,но най-вероятно има и частен кабинет.

# 3
  • Мнения: 1 089
Вече се обадих. Записахме час за понеделник. Сега остава само всичко с крачето на Вики да е ок.

,...но най-вероятно има и частен кабинет.
Частният му кабинет бил на гърба на магазин Буболино. Само че сега не мога да се сетя къде беше... newsm78

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Това да не е магазина в Зорница-от другата страна на ОРБ/срещу спортна зала Изгрев и бл.40/?За него си мисля аз.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 537
Това да не е магазина в Зорница-от другата страна на ОРБ/срещу спортна зала Изгрев и бл.40/?За него си мисля аз.
частният каб. е "Зорница"бл.49,ет.1

Общи условия

Активация на акаунт