Агресивни баячки атакуват до ВМА

  • 2 174
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
По тротоарчето между Военна и Александровска болница в София дебнат и атакуват 3 или 4 агресивни и непредвидими баячки, представящи се за „туркини”, но по обективни данни – не са.

Въпросните циганки миткат по това тротоарче, което е често безлюдно.
Предполагам, избират само жени, доколкото случката, за която говоря, се е случила на жена.

Тази жена е сравнително млада, почти хладнокръвна, доколкото аз я знам.
Вървяла сама по споменатото тротоарче, докато пътя й не препречила екзотична стринка, с развети фусти и лек диалект – очевидно от контингента за интегриране.
Представила се за „баба Мария”.
Баба не била, но промълвила: „Дай 20 стотинки, помогни...”.

Познатата ми й дала левче, но не успяла да продължи, понеже „бабата” й скочила отпред.
Започнали фокуси и кандърми: „Искам нещо да ти казвам... магия имаш... поръсена си с мъртвешка вода... дръпни едно конче от тука (държала бели конци)... 150 евро са наброили на ходжа от завист срещу теб... Сложи тука суха пара, ей таз билка да я изгоря...”
Извадила запалка и направила чудо – намачкала конец, на който преди това вързала три възела, после го изпънала пак – бил без възли...
Момичето казало: „Хубав фокус, пусни ме сега”. Груба грешка.
Бабата замахнала и отскубнала от косата му, каквото успяла, с вик: „Един косъм ми трябва да разваля магията, но ти ми се подигра. Дай 10 лева, иначе...” И й казала някакви клетви, с които пък можела да кълне тя...

Вярно е, че не разказах много прецизно целия разказ. Пък и номерът като цяло е стар.
Но циганки да скубят посред бял ден човек, който от съжаление (че даже от умиление) им е дал пари... Много драстично ми се видя.

# 1
  • Мнения: 2 401
Изпитвам страшна агресия към тези лелки.  Само погнусата ме е спряла да не пребия някоя. Но, да съм честна и маалко ме е шубе, защото  на младини една циганка се засили на улицата да ми вади окото, щото било много хубаво. хмм, оттогава имам много специално отношение към тях. хмм

# 2
  • Мнения: 6 991
Тъкмо и аз се запитах защо не я е хванала да я нарита...
Ама да ти вади окото, че било хубаво, и аз бих се стреснала.  Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Що не ме опита мене таа?!!! ....... Ще усети внезапен и силен спазъм в гърлото, придружен с остра и силна болка от впити пръсти пак там... Пред очите и ще святкат най-изцъклените сини очи, които е виждала, а ушите и ще чуят неща, от които и шофьор на ТИР би се изчервил!

# 4
  • Мнения: 2 401
  Laughing Миии да организирваме една наказателна бригада тогава..?? newsm78

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
  Laughing Миии да организирваме една наказателна бригада тогава..?? newsm78
Планът е да пуснете напред примамката по пустата улица, защото явно дебнат сами жени. И после като я заприказват с индиански вик иззад ъгъла да изскочи орда от бг-мамми Laughing Ша видим кой кого Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 708
ooo, не ми говорете за тия!!!  #2gunfire
 аз уча там и всекидневно се опитват да атакуват мен и колегите ми, ама май им хванах цаката! миналия ден една такава тръгна след мен с обичайните реплики "како, како, дай да ти гледам, дай стотинки.....како....дай...."! ама върви до мен и нарежда без ниакъв шанс да се откаже! а аз си вървя все едно я няма! обаче ми писна, и накрая ми хрумна: "i'm sorry, idon`t understand..." и още нещо на английски и...о, чудо! моментално се разкара!!!! викам си от днеска само на чужди езици почвам да ви говоря!  Joy

# 7
  • Мнения: 1 418
При мен скоро влезе една,обясни ми колко съм
щастлива и като я игоних ми каза,че ме е ударило
в главата... JoyХич и не се връзвам на такива
малоумници.

# 8
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Олеле, преди една седмица минах точно покрай тези, но се направих, че не чувам какви ми ги говорят  Sick.

# 9
  • Мнения: 2 563
Олеле, преди една седмица минах точно покрай тези, но се направих, че не чувам какви ми ги говорят  Sick.

Знам ги тия. Отминавам бързо.

# 10
  • Мнения: 3 376
При мен е работил и номера "Току що ми гледа твоя колежка",та наистина се разкарват.

А като тинейджърка и злетен пръстен са ми измъквали+пари Crazy ooooh! Mr. Green Blush

# 11
  • Мнения: 335
...И после като я заприказват с индиански вик иззад ъгъла да изскочи орда от бг-мамми...

Там няма ъгъл. Много оживена улица е, с много голямо движение на тролеи и коли, но тротоарчето е далеч от пътя в тази отсечка. Отдалечено е и от сградите между болниците от другата си страна.
Оттам минават главно притеснените близки на хора от тези болници.

Тъкмо и аз се запитах защо не я е хванала да я нарита...

Ми потърпевшата не е ритала през живота си никого досега...
Не знам дали е много суеверна, страх ли я е от клетви. Но, ако ритне "баба Мария", със сигурност ще вкара България в някой европейски доклад...

# 12
  • Мнения: 2 401
Научи чужд език (ако не знаеш), Холограмке, и действай.  Много ми хареса тази тактика, вместо да се пеним и беснеем, или страхуваме, тренираме чуждия език.

# 13
  • Мнения: 335
Ми аз поназнайвам турски. Този става ли, ако опре до мойта тактика?
Щото мисля да опре (ако пак падне косъм от главата на въпросната моя позната).


# 14
  • Мнения: 172
Ух, много са гнусни тия!
Като ученичка една ме спря пред Шератон и почна да ми говори как мъжът до мен (16 годишен пикльо - съученик) ме мами и не ми е верен и дрън-дрън. Казах й, че ми е брат. Напсува ме и се разкара.
Миналото лято се прибирахме с мъжа ми и паркирахме зад блока. Прозорците бяха отворени, а ние си бъбрехме. Към нас се приближи една г-жа и каза на мъжа ми, че има магия и иска 80лв. за да я развали. Той полудя - слезе от колата и само я пита по 5 или по 10 ги иска показвайки широки длани. Толкова бързо избяга въпросната, че не е истина.
Това с езиците ще го имам като идея, ако ми се случи и съм сама.

Общи условия

Активация на акаунт