Шампоан D'oliva ?

  • 2 583
  • 10
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Някой ползва ли такъв шампоан и доволни ли се? Чудя се дали да си го купя или да си правя някакви домашни маски със зехтин, ама пусти мързел. Аз всъщност в нашите две парфюмерии не го намерих, но предполагам, че по аптеките също може да го има. А и цена, ако кажете ще е добре.

Пуснах търсачката, нищо не ми изкара, ако скоро е коментирано се извинявам, но съм пропуснала.

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Никой ли не си е взимал такъв шампоан? Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Аз го имам . Цената е около 14 лв. Продават го в аптеките .
По принцип е за суха и изтощена коса.  Peace

# 3
  • Мнения: 2
Шампоана е много хубав и струва 5.50 , маската за коса е също хубава и е 11 лв, не омазняват корените . Ползвала съм на Gliss с масло от ший и на втория ден корените ми се омазниха.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Аз си бях взела шампоана с балсама за морето миналото лято и бях доволна. За суха и изтощена коса е по принцип, ама става и за нормална  Wink

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 281
От шампоана съм много доволна ,от балсама не много ,малко е един такъв не-мазен и по-трудно сякаш се измива  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 302
Шампоанът е страхотен! Изглежда много мек, но ако искаш да си правиш домашна маска със зехтин или други мазни съставки, няма да имаш никакъв проблем, тъй като Д'олива-та измива прекрасно (и е много нежна).
Сега се мия с друг, но само защото опаковката ми свърши миналата седмица, а уж казват, че е хубаво продуктите да се сменят отвреме навреме. Със сигурност ще се върна към него.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 707
Шампоана е страхотен наустина,но балсама не ми хареса! bowuu

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря момичета, значи е точно за моята коса. Ще си купя тези дни.

# 9
На мен лично шампоана не ми хареса, правеше ми косата като перушина.

# 10
  • Мнения: 13
Ползвала съм шампоана,хубав е.Прави косат блестяща и мекичка Peace

Общи условия

Активация на акаунт