Не искам да съм бременна

  • 5 888
  • 36
  •   1
Отговори
Здравейте всички!
Незнам дали точно тук трябва да...сложа темата си, защото не искам бебе, но надявам се да съм подбрала правилното място. Предполагам често пъти се сте срещали истерични като моите въпроси, но все пак ще се радвам много, ако можете да ми помогнете. Защото откачам вече.
Та ето я ситуацията. Последният ми цикъл си замина на 6ти февруари. Вече е 12ти март. И го няма. Вече почвам да се притеснявам...МНОГО, защото...на него закъснения не са му привични.. Направих си тест- един завчера и един днес Отрицателен е, но това никак не ме прави спокойна, съдейки по всичките теми, които прочетох тук за неотчетени правилно резултати и т.н.
Въпросът ми е може ли това закъснение да се дължи на хранителното натравяне, с което се сдобих в началото на тази седмица и последвалите от него фойерверки в стомаха ми и съответната диета от солети и минерална вода 2 дена. Или това да причини погрешно отчитане на теста? Надявам се някой да може да...ми даде някакъв съвет. Обръщам се към вас, имайки в предвид, че като настоящи майки все някога сте се чувствали в моето половение....

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 02:53 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 3 216
Абе едва ли е от солетите Joy

няма място за паника. Или по-скоро е рано за такава. Изчаай още няколко дни и иди на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 928
Изчакай няколко дни, направи си отново тест, а за да си напълно спокойна - отиди на лекар  Peace

# 3
Много, много благодаря за светкавичния отговор Simple Smile Изчакай няколко дни ама....те нервите и притесненията на чакат.... Simple Smile Както и да е, ще го почакам още малко, къде ще ходя....просто никога не се бавил толкова...

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Направи си кръвен тест.

# 5
  • Мнения: 371
Отиди на лекар щом не ти се чака Peace

# 6
  • Мнения: 156
Цикълът се влияе от емоционални проблеми, от пътуване - пътувала ли си скоро?  
На тестовете пишеше, че трябва да минат поне 20 дни от тогава, когато трябва да ти дойде май беше, но зависи дали цикъла ти е 26, 28 30, 32 или т.н. дни. Изчакай няколоко дни и пак пробвай. В профила ти не пише на колко години си.  newsm12

# 7
на 17 съм. Редовно си пътувам там по 20тина километра. Нищо особено. Емоциналното състояние...и то си е стабилно такова едно. Само тая простотия с хранителното натравяне.. е различното нещо тоя месец..

# 8
  • Мнения: 156
Значи имаш приятел. А пазите ли се? Използвате ли презерватив или разчиташ на приятеля си. Ако и той е на твоята възраст, може би не може още да се контролира много добре. Пази се ти, защото жените после си носим последствията, а мъжете си свиркат. Сигурна съм, че всичко ще е наред! newsm10

# 9
пазим се с презервативи. Не е на моята възраст, на 22 е. Заедно сме от 2 години и малко отгоре. Simple Smile И аз се надявам, че всичко ще е ок. И междо другото, стахотен форум. Винаги, когато нещо ме е боляло или не ми е било на 6 тук съм намира разрешение на проблема. Страхотни сте!

# 10
  • Мнения: 9 814
Е, надявам се, ако си бременна да не питаш точно в този форум къде да направиш аборт Mr. Green

А всъщност щом си само на 17 замисляла ли си се какво ще правиш, ако си бременна?

# 11
Честно и откровено.....обещавам да не питам тук за неща от сорта на аборт...не би било никак етично от моя страна. замисляла съм се.искам бебе...някой ден.не сега....а след 5-6 години. ако се случи преди да му е времето...тогава ще видим...

# 12
  • София
  • Мнения: 5 693
Изчакай малко и си направи тест! Peace
Дано да е това което искаш Hug

# 13
  • Мнения: 1 322
Според мен е най-правилно да направиш кръвен тест.

# 14
  • Мнения: 4 753
На моя приятелка й закъсня така веднъж, тя си направи тест, който излезе положителен, след това естествено се ошашка и така два месеца нямаше цикъл докато не я накарахме да иде на лекар. Оказа се фалшива тревога, отначало цикълът й закъснял, защото бяха направили лека катастрофа с приятелят й с колата и тя се е поуплашила, а след това не й идваше, заради притеснението, че е бременна. Ако си преживяла стресова ситуация, дори и да не си спомняш може да ти е оказало влияние, но от солети в никакъв случай.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт