препоръчайте ми течно червило?

  • 2 092
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
в рамките на 5-10 лева да е трайно ,а ако може някой да даде и цвят който да стои много близко до естествения,да прави устните червеникаво розови ,но да изглежда  естествено  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 90

тези на GOLDEN ROSE са много хубави. цвят не мога да ти препоръчам, защото е много индивиудално.аз ползвам 03 и 16 но те са по- скоро цвят праскова. цената им е към 4 лв.
други течни червила, които също са страхотни са на FLORMAR


цената му е между 4,00 и 5,00 лв.

# 2
  • Мнения: 410
малко тъп въпрос да задам:
трайно т.е дълготрайно ли?
и аз търся такъв цвят (от цветната карта на флормар може би номер 11? 13?), така че с интерес ще следя.

# 3
# 4
  • Мнения: 22
в рамките на 5-10 лева да е трайно ,а ако може някой да даде и цвят който да стои много близко до естествения,да прави устните червеникаво розови ,но да изглежда  естествено  Simple Smile

Горещо ти препоръчвам Lipfinity на Max Factor!!! 20-22 лв. струва, но си заслужава всяка стотинка. В опаковката са 2 неща - едното е самото течно червило, а другото е прозрачен стик за блясък. Слагаш червилото, изчакваш 1-2 минутки и отгоре слагаш гланца и си готова. През около 2 часа слагаш само гланц, за да се овлажнят устните. Прекрасно е Simple Smile Аз се родих с него Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 641
в рамките на 5-10 лева да е трайно ,а ако може някой да даде и цвят който да стои много близко до естествения,да прави устните червеникаво розови ,но да изглежда  естествено  Simple Smile

Горещо ти препоръчвам Lipfinity на Max Factor!!! 20-22 лв. струва, но си заслужава всяка стотинка. В опаковката са 2 неща - едното е самото течно червило, а другото е прозрачен стик за блясък. Слагаш червилото, изчакваш 1-2 минутки и отгоре слагаш гланца и си готова. През около 2 часа слагаш само гланц, за да се овлажнят устните. Прекрасно е Simple Smile Аз се родих с него Simple Smile
Подкрепям напълно, страхотен ефект, но е малко агресивно за устните Peace
Тогава се поправям. В този диапазон препоръчвам Катрин Арли/май така се пишеEmbarassed
Трайно, не прекалено лъскаво и само 3 лева Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 16:04 от Jeny_J

# 6
  • Мнения: 1 802
Последните 2 коментара са напълно излишни!  Stop Момичето е дало във какъв ценови диапазон да е червилото!  Stop
Иначе и аз ти препоръчвам GOLDEN ROSE. За мен е трайно. Но цвят не мога да ти препоръчам!

# 7
  • Мнения: 22 343
На Севънтийн пролетната серия от миналата година. Течните им червила са много хубави.
Но течно червило и да е трайно - не съм срещала такова. Освен разбира се ако не ядеш и пиеш нищо, иначе изчезва за секунди.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 693
Lipfinity на Max Factor Peace

# 9
  • Мнения: 1 368
На Севънтийн пролетната серия от миналата година. Течните им червила са много хубави.
Но течно червило и да е трайно - не съм срещала такова. Освен разбира се ако не ядеш и пиеш нищо, иначе изчезва за секунди.

Напълно подкрепям!!! Peace Имах миналото лято страхотен блясък, добра покривност и прилична цена(май 10лв.струваше)

# 10
  • Мнения: 223
Аз съм доволна много от Maybelline Shiny Licious  8 лв
имам тъмночервеното berry bella http://www.maybellinenewyork.ca/caeng/products/lips/l29l70l667l668l671.htm

# 11
  • Мнения: 3 376
На Манхатън гланца е около 7 лв,но според мен не е никак траен.

Имат същите червила като Lipfinity на Max Factor,само че струват около 12 лв.Аз откакто го открих друго червило не ползвам,цял ден съм него-кафе пия,ям,абе всичко...не се маха.
Дори и много целувки пак не го махат,изпитано е Wink

# 12
  • Мнения: 223
Някой спомня ли си на манхатън едни малки глос4ета в тубички със скосен апликатор- ужасно вкусни - имаше на карамел, шоколад, кокос, и всякакви супер вкусни и силни аромати
Има ли ги още- питам по магазини - нъц, гледам в сайта им- нъц- опаковката ли са сменили и ако да- с каква
или изобщо ве4е ги няма ???
  newsm78

# 13
  • Мнения: 73
Някой спомня ли си на манхатън едни малки глос4ета в тубички със скосен апликатор- ужасно вкусни - имаше на карамел, шоколад, кокос, и всякакви супер вкусни и силни аромати
Има ли ги още- питам по магазини - нъц, гледам в сайта им- нъц- опаковката ли са сменили и ако да- с каква
или изобщо ве4е ги няма ???
  newsm78
На Манхатън са спрени иначе бяха жестоки тези вкусни гланцчета.Аз ги замених с тези и съм много доволна http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_35& … p;products_id=543

# 14
  • Мнения: 2 229
На Манхатън са спрени иначе бяха жестоки тези вкусни гланцчета.Аз ги замених с тези и съм много доволна http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_35& … p;products_id=543

Къде ги има тези?

Аз съм доволна много от Maybelline Shiny Licious  8 лв
имам тъмночервеното berry bella http://www.maybellinenewyork.ca/caeng/products/lips/l29l70l667l668l671.htm


Имам същото, точно този цвят, но май се води гланц, а не течно червило. newsm78
Не е лошо, но ми идва малко силен цвета и мислех, че е по-блестящо, пък се оказа, че не е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт