Лунна диета-първа четвърт - 11.56ч. - понеделник, 16 май

  • 3 709
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Имам въпрос към всички, постигнали резултати при правенето на лунната диета : защо аз не смъквам килограми ?? По-скоро смъквам килограм (в най-добрия случай килограм и половина) и до следващата фаза на луната го възстановявам  Cry  Вие правите ли нещо по-различно , за да запазвате постигнатото ???? Утре пак ще правя диетата, за четвърти път И ИСКАМ ДА ОТСЛАБВАМ  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 611
Не виждам как няма да си въzстановиш килограма, ако преz седмицата до другата лунна фаzа хапваш каквото ти душа иска.  Ми не става така.  Wink
Или някакво спортче, или паралелно правиш и друга диетка. Аz поне не виждам друг начин.

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Кво беше при тая диета - само вода, чай и фреш, нали?
Докога така - 24 часа?

# 3
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
А, също  - може ли преди 11.56 да пия кафенце със захар? Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 734
Този път съм с вас момичета!
Минаха рождени дни и други празници Laughing , така че е време за диетка

# 5
  • Мнения: 3 153
Охххх и аз само се заричам, ама няма мърдане-почвам диета сериозно+лунната. Пък да видим дали ще успея да си навлека някой щастлив ден дрешките, милите ми #Puppy dog

# 6
  • Мнения: 356
Сигурни ли сте за часа. От там от където го изкарах аз пише 8.48 ч. Този път мисля да се включа и аз, но само на вода и чай, за да не нарушавам НВД и не знам да ли ще издържа.

# 7
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ама кажете де, от кога до кога се прави и как точно. Praynig

# 8
  • Мнения: 356
Цитат на: nadi_n
Кво беше при тая диета - само вода, чай и фреш, нали?
Докога така - 24 часа?

Прави се така както си го написала самата ти, но кафенце не може. Само вода, чай и фреш - 24 часа.

# 9
По моите справки е от 11.56 българско време - започвайки от този час трябва да се консумират само чай и сок без захар (фреш, прясно изцеден или аз например си вземам 100% натурален сок без допълнителни консерванти и посладители) .Лично аз си позволявам кафе или най-много 2 кафета, без захар. И така до 11.56 във вторник. Ще го направя и този път това "упражнение" , но ще се постарая и след това да продължа на салати, плодове и сокове....или поне до неделя, защото тогава съм на сватба.... Laughing

# 10
  • Мнения: 171
Аз бях госта  #Splat

# 11
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Ей, ама не ми върви на тая диета и туй си е. Утре ще имаме гости и някак не върви домакинята да се налива с водица и чай, а всички останали да се наслаждават на вкусотиите, дето цял ден ще съм ги приготвяла  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 496
logo5ka,
И следващата седмица може! Няма да избягат лунните фази, я?! Ще те чакаме да се присъединиш към тайфата!
Момичета,
Аз мисля да стана редовна - добър навик е веднъж седмично да се прави разтоварване на организма. Хайде, успех на всички и не се отказвайте! Ще си пишем често тук и ще се подкрепяме.

# 13
  • Мнения: 5 713
Този път и аз съм с вас. За 1.5 месец съм смъкнала 4кг с разни други диети, така 4е сега ще пробвам и лунната. Пък после ще докладвам за резултатите.

# 14
  • Мнения: 1 120
И аз съм с вас момичета. От Японското чудо свалих 5-6 кг за 2 седмици. Сега ми иска да пробвам и лунната диета Grinning

Общи условия

Активация на акаунт