IC SANTAI или Voyage Belek Select БЕЛЕК ?

  • 1 264
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 336
Здравейте плануваме в началото на юни 07 най-късно 14  да пътуваме за Анталия - Белек. С детенце на 2 години сме, а и по това време живот и здраве ще съм в 20-21 седмица от бременноста си. Кой от двата хотела бихте ми препоръчали или евентуално друг същата категория в Белек с пясъчен плаж и подходящ за деца.
Благодаря ви предварително.

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 10:42 от EkaterinaM

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Не съм била в нито 1 от двата, но Mila mama беше много доволна от първия - IC и аз се доверявам напълно на нейния вкус  Peace

Можеш да потърсиш нейните постинги по темата , имаше и снимки  Hug

Предполагам, че и тя ще се включи. По всичко което описваше, хотелът е страхотен!!!

# 2
  • Мнения: 3 423
Мона Лиза Hug мерси за комплимента скъпа,че ми вярваш на вкуса Hug
Катенце Hug тук трудно ще намериш човек бил и в двата хотела ,попитай в отзив .ру-аз всъщност там питам такива неща защото руснаците са много по пътешестващ от нас народ и всъщност миналата година от там ми препоръчаха IC по критериите ,които имах.
Ето ми снимките от там не помня вече казали ми, видяла ли си ги или не newsm78
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=140304
Във всеки случай аз не съм сигурна дали не са се променили нещата там от минала година, защото тогава хотела беше deluxe а сега не го пише в името newsm78
Моя съвее да си направиш списък с изискванията за почивка и кои са най важните неща за теб
За мен това са -близост до летището(бърз трансфер с детето)
5*
пясъчен плаж с плавен вход в морето
качествен ultra all с разнообразни фрешове в течение на целия ден
голяма територия с много зеленина и пораснали високи дървета и палми(минус в новите хотели)затова и предпочитам реновиран стар хотел с име и зеленина от нов (защото в новия няма как да има достатъчно високи пазещи сянка дървета)-на това всъщност ме научиха от руските сайтове
За мен зеленината е основното, защото с детето предпочитам да съм на вън на въздух .Но хора различни има такива ,които държат да имат плазма в стаите-защо и аз се чудя,като в къщи могат да си гледат достатъчно а не да идат на почивка и да седят в стаята пред тв newsm78
Също аз не търся водни пързалки,защото сина ми е още много малък,по късно ще имам други критерии за хотел.
Мини клуб искам да има и детска площадка на шарена  сянка(в IC е такава)
големи басейни и детски такива
стрелба с лък и парашут(това е за допълнително доплащане) за мъж ми(също марков алкохол-не разреден в лоби бара(при басейните го разреждат по ясни причини)
Спа център за мен-в IC спато беше разкошно мисля Лилиум се казваше центъра,кофтито беше че цените им бяха в евро на хитреците
Но аз не съм още сигурна дали ще сме пак в IC Santai и това лято, защото искам поне 10 дена и чакам да разбера кога ще е втория чартър и ако е в края на юни не ми е изгодно ,защото тогава става доста горещо в Турция -ще му мисля,може пък да предпочета Кемер ако е по хладно и да взема индивидуален трансфер newsm78
Иначе със сигурност ще сме пак с Астрал там представителката им е страхотна -купуваше памперси на малкия(в хотела нямаше неговия размер)помогна на всички семейства с мънички деца да се чекират първи на летището Hug
Ох отплеснах се ама много обичам да си избирам почивката Crazy
Ти защо се колебаеш между двата,какво в другия те привлича newsm78не съм го и чувала да ти кажа.

# 3
  • Мнения: 1 336
Миличка, на IC се спрях по твоя препоръка, а другия хотел ми го препоръча моя колежка, която миналата година е била там. Критериите ми при избор на хотел, когато сме с детето, са същите като твоите. Идеята е ако някой е ходил и там и може да ми даде толкова изчерпателно инфо като като теб да си избера  Hug

# 4
  • Мнения: 3 423
Катенце Heart Eyes тогава наистина попитай в отзив.ру
Също разгледай снимките на приятелката си  Hug
виж и в tripadvisor(там току що му видях снимки-на мен лично не ми допада,голо ми е,няма хубава растителност)

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 573
да, наистина, в руските сайтове всичко пише с изумителна прецизност  Peace

От настаняването до тоалетните принадлежности в банята  Peace

# 6
  • Мнения: 1 336
Мерси момичета  Hug

# 7
  • Мнения: 3 423
Катенце Heart Eyes успех,каквото и да изберете Hug

Общи условия

Активация на акаунт