За първото бръснене на момчето

  • 18 946
  • 21
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Мамчета,здравейте! Синът ми е на 14 години и от известно време започна много да се забелязва мъха му по горната устна.Той казва ,че в у-ще го бъзикат и че даже вече няколко момчета се бръснат.Обаче на мен ми се вижда много рано.В седми клас е./Не мога да повярвам,че пиша за моето бебче,кога порастна?/ Вашето момче кога се обръсна за първи път? После сигурно постоянно ще трябва да го прави...

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 15:51 от мартина

# 1
  • Мнения: 25 446
И моят в края на седми. Не беше особено за бръснене, но видях, че го притеснява мъхът и натиснах баща му да му даде урок по бръснене. Емоционално събитие беше.  Laughing

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На моя шестокласник, започнаха да му се явявят муктаци и каза, че още малко и няма да допусне грозна картинка, като някои негови съученици - мустаци в голямичко количество.

# 3
  • Мнения: 984
като бях ученичка много се подигравахме на момчетата за тези девствени мустаци, предполагам, че и снего е така, нека ги махне, не мисля, че ще трябва всеки ден да ги бръсне

# 4
  • София
  • Мнения: 1 354
Защо не опитате с ел. машинка?

# 5
  • Мнения: 13 512
Не е рано...синът ми започна от шести клас. Аз бях против, но той го направи тайно .  В момента се бръсни 2 пъти в седмицата.В осми клас имаха един съученик, който имаше козя брадичка, мустаци...и естествено, му се подиграваха. Обръсна се  момчето, естествено.
Това с машинката е добър вариат, ако имате такава- да опита.

# 6
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Мерси за бързите отговори  bouquet Явно ще почваме с бръсненето. HugНо ми се искаше още малко да изчака,защото е дребен и някакси ми се вижда странно,но пък с тия мустаци Sick... А какво ще кажете да му купя от тия лентички за мустачките дето са за жените?

# 7
  • Мнения: 984
ще го приеме много педалско, като коментират после, как са се бръснали, ще трябва да обяснява, "с лентички за триъгълник или женски мустачки"

# 8
  • Мнения: 25 446
Оставете момчетата да се обръснат с кеф поне първия път!.  Laughing И без това ще им тежи после цял живот, нека поне сега, докато им е мерак, да го направят така, че да се почувстват вече мъже.
Я си спомнете първите сутиени, имаше ли много нещо за криене в тях?  Joy

# 9
  • Мнения: 13 512
. А какво ще кажете да му купя от тия лентички за мустачките дето са за жените?
Да не си посмяла! Ужас... Joy

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Междудругото и аз съм си мислила, защо мъжете не се епилират. Ама как щи издържат толкова болка.  Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 13 512
Междудругото и аз съм си мислила, защо мъжете не се епилират. Ама как щи издържат толкова болка.  Joy Joy Joy
Как да не се епилират- напротив! Сопраното го прави на два месеца и беше споделил, че е много доволен.

# 12
  • Мнения: 984
Междудругото и аз съм си мислила, защо мъжете не се епилират. Ама как щи издържат толкова болка.  Joy Joy Joy
поради същата причина, поради която не пикаят и седнали

# 13
  • Мнения: 40
 Преди дни отидох на фризьор без предварително записване.Докато чаках минах през козметиката -заето от мъж,през педикюра -заето от мъж,а мъжкото подстригване със записване.
По темата и моето момче-6-ти клас скоро ще има професионална среща по въпроса.

# 14
  • София
  • Мнения: 928
И синът ми се обръсна на 14 Hug. Наистина е некрасиво с тоя девствен мъх Joy Joy.

Желанието за бръснене обаче, бързо се изпари, така че  сега по-често ходи с наболи мустаци  hahaha hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт