С колко спите?

  • 4 675
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Възглавици бе,възглавици.....вие какво си помислихте!? Mr. Green
Айде кажете си сега с колко възглавици спинкате?Една?Две?Или без?
И къде точно си ги слагате?
Под главата?Между краката?Гушкате ли ги,к'во ли?
По точно за какво ви служат възглавничките в леглото ви?
Спите ли на тях.....или просто да ги има!
Аз ще пиша после......като ги преброя! Whistling

# 1
  • Мнения: 6 992
Една, под главата. Подпира я, да не вземе да падне и да пропадне под леглото. Тя тежи моята глава, пълна е с накъдрен мозък. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 212
Една, намираща се на обичайното място. Предпочитам по-ниска. Преди дори я махах и нея и спях без.

# 3
  • Мнения: 281
Една, ниска - мога и без.

# 4
  • Мнения: 803
Зависи от леглото. Ако спя в единично, спя с една възглавница (под главата). Ако съм в голямо легло (и спя сама Mr. Green ) ползвам две възглавници. Едната я гушкам.

# 5
  • Мнения: 2 196
С три, но само една ми е под главата. Blush

# 6
  • Мнения: 750
С три, но само една ми е под главата. Blush
Другите между краката ли са бе мила? Mr. Green

# 7
  • Мнения: 27 524
Високи, поносимо твърди, една. Ползвам ги за спане настрани. По гръб лягам винаги без възглавница. По корем не спя и не лягам никога.
Мъжът ми спи на някакви нещастни сплескани плюнки  Joy

# 8
  • Мнения: 2 196
Другите между краката ли са бе мила? Mr. Green
Не бе. Гушам си ги. Grinning
Завивката ми е между краката.

# 9
  • Мнения: 2 161
Аз спя с възглавница между краката.Не понасям високи възглавници.

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Зависи от леглото. Ако спя в единично, спя с една възглавница (под главата). Ако съм в голямо легло (и спя сама Mr. Green ) ползвам две възглавници. Едната я гушкам.
Сто процента и моя отговор. Спя с висока и мека възглавница, а когато приятеля ми го няма, гушкам неговата. По корем.

# 11
  • Мнения: 2 161
За да усетите моята емоционалност ще ви кажа,че когато мъжът ми е на рейс,през първата вечер в спалнята спя на неговата възглавница,мириша я,усещам парфюма му и плача до сутринта.

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
На мен хич не ми пука за мъжа ми, удобно ми е да спя с ръка през възглавницата му просто. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 212
За да усетите моята емоционалност ще ви кажа,че когато мъжът ми е на рейс,през първата вечер в спалнята спя на неговата възглавница,мириша я,усещам парфюма му и плача до сутринта.

Ето пак. Просто външно не го показваш и казваш. Иначе си също толкова емоционална като нас, дето обаче и от самолет си ни личи. И си също толкова романтична, но просто казваш, че си колкото диван и хората се заблуждават.
Сори за спама.

# 14
  • Мнения: 1 813
С една и то до толкова ниска,че все едно нямам. По-добре е за гръбнака ми да е изпънат.

Общи условия

Активация на акаунт