4-ти РД, къде и как? Помагайте

  • 485
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
  Голямата ми дъщеря става скоро на 4г. и не мога да реша как да и празнувам рождения ден  Thinking От известно време обикалям по детски центрове, но някак си не ми допада. Миналата година празнувахме така и криво-ляво мина добре, макар че не бях очарована. Мисля че са големи за да ги пуснат в един детски център да се пързалят. Трябва им нещо по организирано.
Молбьта към вас ми е да давате идеи. Ако сте били на РД което ви е харесало или направило впечатление, въобще всичко свързано с РД за подобна възраст.

Благодаря  Hug

# 1
здравей маме!и моя син скоро става на 4 г.и аз се питам къде този път да го празнуваме.Миналата година го празнувахме в МАКДОНАЛДС да ти каза честно добре си изкара децата,там има едно момиче което ги занимава  и ние майките сме свободни,от там  дават торта като подарък за детето и накрая също дават подарък  на рожденика  че е празнувал в тяхното заведение.И сега моя син настоява пак там да го празнуваме много му харесва там да ходи.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз празнувам всички рождени дни на сина ми в най-близкия до нас детски клуб- "Барбарони". Много ми е удобно във всяко едно отношение, а и мисля, че тъй като се намира в квартала, за майките на поканените дечица, е много удобно да ги доведат на празника на моето дете едва ли не "по пантофи".
Не харесвам рождените дни в "Макдоналдс", ако става дума за деца до 6 години. В клубовете за тях е много по-интересно и забавно.

Лично аз мисля, че трябва да се спрете на вариант, в който празненството ще бъде удобство за вас и удоволствие за детето ви.  Peace

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Преди една седмица празнувахме 4-ти РД в "Мечо Пух". Всички бяха много доволни  Peace.

# 4
  • Мнения: 10
Не знам къде може да си празнувала миналата година и ти е допаднало криво - ляво, но явно клуба не е бил добър и по-скоро персонала, че чак да си мислиш, че за 4-ри годишно дете няма да е интересно вече в такъв клуб.
А МАКДОНАЛДС не бих си завела детето. Аз ходя в клуб "Дъга" сега. Там и приятелката ми направи рождения ден на дъщеря си. Беше много добре и за децата и за родителите. Децата бяха много щастливи, а и кафето за родители е отделено, има видео наблюдение и може да си чуете приказката Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт