хран.добавки 3 шен

  • 1 960
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте! Искам да споделя начинанието,на което ще посветя следващите 8 дни:отслабване. Днес си взех нови хранит.добавки на 3 шен, които за 8 дни променяли режима на хранене към здравословен такъв и стопявали до 4 кг. В аптеката ми казаха,че това е нова марка,френска. Допадна ми,защото се базира на здравословно хранене,не на припадане от глад.... Ще пробвам и после ще ви докладвам! дано има ефект,стискайте палци.... Party

# 1
  • Мнения: 916
Определено ще ти стискам палци ! А те каква цена са и има ли някаква специална диета, която трябва да се прилага към тях или само ограничение? Да се похвалиш след 8 дни...чакам с нетърпение Mr. Green
Аз пък днес си взех Витаголд Кантен... да видим какъв ще е резултата Rolling Eyes

Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 125
Цената им е 65лв, като включват 8 дневни и 8 нощни хапчета, 8 пакетчета за пиене и 300г суха супа.Относно диетата-вътре има описание на това кое кога се яде,така че да,има определена диета. Но тя не включва умиране от глад....  chef Дано другата седмица да се похваля с резултати! Успех и на теб!

# 3
  • Мнения: 916
Ясно! А името как е точно, защото никакво инфо няма за тях Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 912
тези 8 дни само на хранителни добавки ли си?

# 5
  • Мнения: 125
Ясно! А името как е точно, защото никакво инфо няма за тях Rolling Eyes

Името на фирмата е 3 chenes, а на продукта - 804 starter.

тези 8 дни само на хранителни добавки ли си?

Не,яде се, но по определен режим,който е описан в книжката. Тя върви заедно с таблетките, както и една опаковка от 300г суха супа и 8 пакетчета разтвор за пиене.

Днес ми е 3 ден,и наистина не усещам глад  Joy...което е странно,защото очаквах,че ще умирам от глад. След още 5 дни ще пиша за резултата.

# 6
  • Мнения: 916
modern_lady, как си? Как върви с отслабването? Hug

# 7
  • Мнения: 125
Извинявайте за забавянето,но този малък малчуган не ми остава много време пред компютъра...

Приемам поздравления всякакви!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Защото съм с 4 кг по-лека... невероятно,но това чудо наистина действа! Не знам как,ама действа!

В книжката пише, че още малко трябва да не ям мазно и сладко,после постепенно да въвеждам храните. Мисля да продължа така още известно време, защото искам да сваля поне още 2-3кг... пък после ще видим.

Така че ако някой иска-да опита и той! Аз съм просто възхитена от резултатите!

f1ST14ka, как е положението при теб? Витаголд-а помага ли?

# 8
  • Мнения: 1 596
Значи струва 64 лв.
Има ли го във всички аптеки?
Може ли след тези 8 дни да се повтори пак?

# 9
  • Мнения: 916
modern_lady, браво! Много се радвам за теб! А каква беше диетата?

При мен няма ефект, а го пия вече 10 дни и се ограничавам....ям без хляб, сладки, пържени неща, но аз така и си очаквах, де.

# 10
  • Мнения: 125
Значи струва 64 лв.
Има ли го във всички аптеки?
Може ли след тези 8 дни да се повтори пак?

Не е желателно. Все пак не е здравословно за половин месец да отслабнеш 8кг! Като се свършат таблетките, има период в който постепенно въвеждаш храните, като вид адаптация. Доколкото прочетох, нов курс може да се направи след около месец-два.

А каква беше диетата?
При мен няма ефект, а го пия вече 10 дни и се ограничавам....ям без хляб, сладки, пържени неща, но аз така и си очаквах, де.

Диетата включва плодове (без банани някои от дните), зеленчуци, ориз, млечни неща, мноооого зеленчукова супа и месо. Общо взето без сладко и тесто. Но тези хапчета наистина тушират чувството за глад.
f1ST14ka, при теб как върви?

# 11
  • Мнения: 916
Продължавам да пия тъпо и упорито без особен ефект, но взех да се замислям и за твоята добавка. Rolling Eyes
Какви ти бяха началните к-ми?
Иначе има ли видима разлика при теб?

# 12
  • Мнения: 125
Аз тръгнах от 65кг, което си е много за мен (по принцип винаги съм била 53-54кг). След като смъкнах 4-те кг, продължих да спазвам режима и вече имам още 1 кг по-малко! А не мога да кажа,че гладувам... Иначе резултатите са видими-мога да вляза в повечето си панталони.

Ако се  решиш да го пробваш, кажи после какви са резултатите! Между другото,ти от колко кг тръгваш? Колко имаш за сваляне?

# 13
  • Мнения: 916
Ми 60 кг съм...задължително трябва да смъкна 5 кг, а после ако мога още...ще е супер!
Непременно ще се похваля, ако го почна. Peace

# 14
  • Мнения: 125
Успех! Дано скоро се похвалиш с по-малко килца.... и по-стройна фигура! newsm10 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт