моля ви за помощ!

  • 622
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 469
Здравейте, Моя близка и се налага да направи прекъсване на бременността си! Моля ви тези мами на които им се е случвало да дадат съвет при кого  във Варна да отиди? За майчин дом какво ще кажете! Моля ви няма много време! Мислехме да е във Русе, но се притеснява, за сега клони към Варна!

# 1
  • Мнения: 865
Не разбирам  от какво се притеснява приятелката ти?Няма доверие на лекарите в Русе ли?

# 2
  • Мнения: 469
Не разбирам  от какво се притеснява приятелката ти?Няма доверие на лекарите в Русе ли?

Ами искаше при Шишкова но пък прочетохме че била груба и т.н. плюс това звъняхме два пъти на мобилния и един път на служебен и никой не ни вдига!

# 3
  • Мнения: 469
Всъщност където и да е въпроса е специалиста да е специалист и да посъберем мнения от мамита които им се е случвало! Лично аз съм ходила в Майчин дом във варна на консултации, но нямам други наблюдения!

# 4
  • Мнения: 4 784
Варненските мами имат тема в отчетни. Попитайте там, може би ще ви дадат по - конкретен отговор.

# 5
  • Мнения: 9 973
не бих отишла на 170км. за един аборт,въпреки че може да си струва Thinking
в Русе няма ли специалисти? newsm78

# 6
  • Мнения: 469
не бих отишла на 170км. за един аборт,въпреки че може да си струва Thinking
в Русе няма ли специалисти? newsm78

ами че кажете някой специалист В Русе де? Ние не сме от Русе а между Русе и Варна! За това съм написала да кажите отзиви!

Общи условия

Активация на акаунт