Как бихте коментирали това?

  • 4 003
  • 42
  •   1
Отговори
Здравейте!
Просто не знам какво да кажа.Имам син на 6 години ,който ходи на предучилищна.миналата седмица след като се върна вкъщи ми разказа как госпожата наказала две момчета от групата.Двете момчета се биели и госпожата като ги видяла,че се бият ги усмирила с хващане за ушите и ги изпратила да стоят 10 минути с лице към стената и вдигнати ръце ,но забележете и със свалени до глезените гащи.
За мен това е нещо което е недопостимо,но не знам какво мога да направя тъй като моето дете не е било наказано по такъв начин.Моля ви дайте ми някакъв съвет какво мога да направя.
Поздрави:Христина

# 1
  • Варна
  • Мнения: 428
Тази госпожа нещо май е извратена. Според мен говори с родителите на наказаните деца и повдигнете въпроса на родителска среща.
Ако моето дете някой го унизи по този начин, ще му създам доста проблеми!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Чиста проба унижение. Не мога да си представя аз да стоя 10 минути с вдигнати ръце. А свалените гащи ме хвърлиха в ужас. Не зная какво чакат още родителите, че не подават жалби за малтретиране.

# 3
  • Мнения: 8 999
Аз пък не вярвам и на една дума от това!

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз пък не вярвам и на една дума от това!

Надявам се да няма нищо вярно и да е вързалка. Ама знае ли човек.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз пък не вярвам и на една дума от това!

 Точно това и аз щях да напиша преди да видя постинга ти.

 Май тук стана любимото място на тип педофили, които се чудят как да пуснт по-извратена тема.

Регистрират се в деня на пускане на сензационната им тема и чакат сеира.

# 6
  • Мнения: 4 841
Аз пък не вярвам и на една дума от това!

 Точно това и аз щях да напиша преди да видя постинга ти.

 Май тук стана любимото място на тип педофили, които се чудят как да пуснт по-извратена тема.

Регистрират се в деня на пускане на сензационната им тема и чакат сеира.

И аз не вярвам  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 9 814
Госпожата норвална ли е? Това, което е разказал синът ти е направо подсъдно! Такава постъпка може да обърка тотално детската психика.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 3 268
Не вярвам това да се е случило.Признай си,че лъжеш!

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Госпожата норвална ли е? Това, което е разказал синът ти е направо подсъдно! Такава постъпка може да обърка тотално детската психика.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Но ей такива чакащи скандала как се връзват, това и чакат.Трябва да има коментар кой е ненермален и да си изразходват агресията стреляйки поне виртуално с пистолети Simple Smile

# 10
  • Мнения: 14 133
Аз пък не вярвам и на една дума от това!
Аз също.  Naughty Не вярвам някъде да има чак такива крайности.  Naughty

# 11
За съжаление обаче не лъжа.

# 12
  • Мнения: 4 965
Да, бе, да.
И затова това е първият ти пост, а родителите на 2-те деца не са реагирали по никакъв начин... Whistling

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
Според мене детето си е поукрасило, като е видяло изненадата ти от дърпането на ушите.

# 14
  • Мнения: 3 268
Интересно защо някои хора искат с влизането си във форума да предизвикат едва ли не фурор с някоя тема.Е направо са смешни.

Общи условия

Активация на акаунт