Как да премахна цвета от косата си???

  • 84 113
  • 127
  •   1
Отговори
Имах руса коса и реших да се боядисам кафяво..
не се харесвам..
каже те как да премахна кафевия цвят...
чувала съм че с кисело мляко става?!?
някой пробвал ли е?

# 1
  • Мнения: 1 802
То става със кисело мляко, ама ако си мислиш че ще е от раз... няма как да стане.
Ето един такъв продукт http://cosmeticline.netsons.org/catalog/product_info.php?manufac … mp;products_id=46

# 2
  • Мнения: 4 496
Да не е римувър?

# 3
  • Мнения: 1 802
Да, това имах предвид, мис арк!   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 435
Киселото мляко,е преди всичко за отенъци,а не да се маха боя.

# 5
  • Мнения: 171
Продуктът е remover.
В момента се сещам за това:

http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_37&products_id=423

Не съм го пробвала, но боята ми е на тази марка и е много добра.
Сваляне на боя съм правила с друг такъв продукт, но не мога да се сетя за име, беше отдавна. Доколкото си спомням, смесвах го с по-слаб оксидант, предполагам, че е бил 6%..  newsm78

# 6
  • Мнения: 658
Кога се боядиса кафява? След 7-10 дни боята сама ще се отмие и ще избия русия цвят . Аз пък от два месеца се мъча да я потъмня и русото все излиза , та се мажа на 2 седмици ooooh!

# 7
боядисах се преси 3-4 дена
и всеки ден си мия косата за да падне цвета..леко се показаха кичурите
голяма грешка Cry

# 8
  • Мнения: 2 926
Разтвори малко сода във вода и обливай косата.

# 9
  • София
  • Мнения: 518
Моят съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace

# 10
  • Мнения: 11
И аз направих същата грешка и добре че си я мия всеки ден, при това с медицински шампоян Дюкре или нещо такова, за две седмици ми падна цялата боя, до светло кестеняво, и сега пак съм пред дилема русо или да я оставя така. Пробвай с медицински шампоан сваля всяка боя, поне при мен е така.

# 11
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
От домашните маски също пада боята.Газ, лимонов сок, кисело мляко,аспирин , хума и др. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 240
Римувър не бих използвала Peace

Иначе изчакай, няма как толкова бързо да падне, просто имай търпение, няма да издържи дълго кафявото! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 432
Иди на фризьор  Peace

# 14
  • Мнения: 893
Тривитаминолната маска опитай...
от нея кошмарно ми пада боята... Hug Hug

# 15
  • Мнения: 451
Това за киселото мляко не го бях чувала Laughing

# 16
  • Мнения: 1 418
За римувъра няма гаранция,че ще свали боята до русо.
Пробвай с оцет.Със сигурност ще свали няколко тона.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моят съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace
bowuu

# 18
  • Мнения: 1 418
От оцета няма да и се съсипе косата,казвам го от опит.

# 19
  • Мнения: 601
Аз съм доволна от римувъра на Салерм струва около 20лв.
Но чак до русо незнам дали ще премахне боята.Бях тъмно кестенява и цвета ми падна с 3-4 тона без да ми се изтощи много косата.Сега съм тъмно пепелно русо.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 419
С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех

# 21
Благодаря на всички съпричастни с проблема ми  Laughing
продължавам с миененто по няколко пъти на ден и дано падне  Wink
много искам да си направа маската с газ и мас,ама много мирише след това и ще трябва да си поседя в къщи няколко дни  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 266

ART COLOR - COLOR OFF
БЕЗАМОНЯЧЕН ОБЕЗЦВЕТИТЕЛ   на VITALITY'S  newsm78

 Цитирам от сайта на Vitality club :
http://www.vitalityclub.bg/

COLOR OFF Е НЕОБХОДИМИЯ ПОМОЩНИК НА ВСЕКИ ФРИЗЬОР!
ОТСТРАНЯВА ЦВЕТА ЧАСТИЧНО ИЛИ ЦЯЛОСТНО!
КОСАТА ОСТАВА ЖИЗНЕНА И ЗДРАВА!
НЕ ОБЕЗЦВЕТЯВА И НЕ ИЗСВЕТЛЯВА ЕСТЕСТВЕНИЯ ЦВЯТ НА КОСАТА!
Единствено с COLOR OFF може да премахнете за един ден напълно всички черни, червени и други тъмни цветове от косата и веднага след това да нанесете боя за да смените тотално цвета на косата, без да я увредите с агресивни продукти. COLOR OFF е уникален продукт, който отстранява частично или цялостно боята за коса, без да променя или изсветлява естествения цвят на косата. Не съдържа амоняк и е изключително деликатен към структурата на косъма и скалпа. Пшеничните протеини предпазват и подхранват косата.

 
 Не съм ползвала този обезцветител, но по принцип много харесвам продуктите на Vitality's, боите са много хубави и щадящи косата... Laughing
 

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех
напише,моля те,в кой фризьорски салон са ти махнали  успешно синьо-черния цвят на косата?
И аз съм с такъв цвят, харесвам си го, но ми омръзна да ходя от 10 год. с черна коса.искам  да си върна моя си цвят- тъмно кестеняво и евентуално да ми направят някои светли кичури.
колко ти струваше процедурата?

# 24
  • Мнения: 164
Почнеш ли да правиш опити сама да си махаш цвета после сигурно ще съжаляваш.

# 25
  • Мнения: 168
аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 16:33 от petq min80

# 26
  • Мнения: 298
Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.

# 27
  • Мнения: 386
Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.
И при мен подейства свалих червения цвят от косата си, като се има в предвид колко трудно се маха червен отенък Peace

# 28
  • Мнения: 240
тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...

# 29
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Прави маски с яйце и то сваля много боята.

# 30
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...
Ми няма как да си възвърнеш по-тъмния цвят освен ако не се боядисаш.Щом ти е руса,значи косъма ти е обезцветен и няма как да си стане пак тъмен.Боядисай я по-тъмна,възможно най-близък цвят до теоя и си я остави да ти расте.Това е единствения начин

# 31
аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте


Четох много теми за премахване на цвета и най накрая се реших Vitality`s премахвал дори черна боя заедно със стабилизиращия шампоан. От пробвали знам че резултата е доста добър. Пробвай и ти

# 32
  • Варна
  • Мнения: 88
И аз бях направила такава грешка миналото лято И я свалих за 2 седмици  и то от много тъмно кафяво
Първо спри да я мие6 след няколко миенета спира да пада  по добре я остави да се омазни мии я на 3   4   дена като си правиш маска с топло бадемово масло но постои поне 7 часа
Другото което е  намери басеин с топла минерална вода и се кисни колкото може повече там пада безотказно и се възтановява
Vitality`s  е може би най-доброто за мен понеже ме е правило бяло руса без да ми гори   но аз говоря за прахчето  за друго нз но тва е марката
И да ти кажа със сигурност ще трябва руса боя

# 33
  • Мнения: 166
А как точно се прави това с киселото мляко newsm78,вадиш го от кофичката и го мажеш на главата ли...как?Престоява ли се или се маже и после се изплаква.

# 34
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Ми аз леко го разбивам,да стане на гъста каша и мацам Peace

# 35
  • Мнения: 240
тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...
Ми няма как да си възвърнеш по-тъмния цвят освен ако не се боядисаш.Щом ти е руса,значи косъма ти е обезцветен и няма как да си стане пак тъмен.Боядисай я по-тъмна,възможно най-близък цвят до теоя и си я остави да ти расте.Това е единствения начин
така и направих-боядисах се в цвят капучино, но сега се появи изключително силен червен отенък! Thinking добра идея ли ще е да почна да правя тази маска с кис. мляко и сода през ден (тогава си мия косата)?  резултата ест. цвят ли ще е и горе долу след колко време? Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 386
Добра идея е  Peace Можеш да добавиш ако пожелаеш бадемово масло и жълтък, резултатът няма да закъснее. Ти сама ще прецениш колко дълго  да продължиш според ефектът, който искаш да постигнеш. Освен това косата ти ще придобие страхотен блясък и ще се подхрани.Успех Peace

# 37
Здравейте!От 10 години се боядисвам черна,косата ми е до кръста.Искам малко промяна и от месец се ровя из форумите за информация за изсветляване.Мнения много,отидох в най-близкия магазин за козметика и ми предложиха супра и DecoBes crema decolorante.Купих си второто,сега съм шарена, в корените съм руса,надолу червеникава и кафяво.Утре ще се боядисвам и ще видим на какво ще заприличам Grinning  Grinning

# 38
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Здравейте!От 10 години се боядисвам черна,косата ми е до кръста.Искам малко промяна и от месец се ровя из форумите за информация за изсветляване.Мнения много,отидох в най-близкия магазин за козметика и ми предложиха супра и DecoBes crema decolorante.Купих си второто,сега съм шарена, в корените съм руса,надолу червеникава и кафяво.Утре ще се боядисвам и ще видим на какво ще заприличам Grinning  Grinning

МММм съветвам те още веднъж да изсветлиш,защото тези червените оттенъци много трудно се покриват и боя няма да успее.И аз бях така,3 пъти ме правиха със супра и веднага след това-боя.Тези оттенъци само станаха цвят лешник и не се махнаха с нищо друго,освен с новижица smile3553 Това си е мое мнение все пак,прави каквото прецениш за добре,аз само споделям опит  33uu

# 39
  • Мнения: 164
Аз пък се окепазих с новата боя на Лореал( рекламира я Пенелопе Круз ).
Исках да стане шоколад, а стана червено. От тъмно червено след две седмици стана оранжево. Ударих още две тъмни бои - отново безамонячни на Лореал, но от друга серия и сега няма отърване от тях вече 4 месеца. Това върху главата ми е нещо като изсветляващо тъмно кафяво с червени отенъци. Макар че е безамноячно не се маха въобще. Пробвах всичко - домашни маски с кис. мляко, с жълтъци през ден, с хума, с оцет, със сода.... И нищо! Мисля си за този ремоувър. Пише, че ремоувърите са само за амонячни бои. Как ли ще се отрази на моята боя? И къде в магазин във Варна мога да си купя ремоувъра на Виталитис?
Благодаря ви предварително!  Praynig

# 40
  • Мнения: 1 596
Изобщо коя марка светло кафява боя за коса не червенее? Rolling Eyes Sad

# 41
  • Мнения: 164
 Обикновено всички експерименти в къщи завършват трагично не мога да разбера защо си мислите че боядисването е проста работа и не ходите на фризьор все пак имате само една глава.

# 42
Аз също искам да си сваля цвета.. преди около половин година се боядисах с малко по-светла боя от моя естествен цвят... в момента косата ми изглежда ето така: http://rapidshare.com/files/189837519/IMG_1434kkk.jpg.html
Не мога да я чакам да израсте още половин-1 година.. от другата седмица започвам да си правя маска с тривитаминол за растеж,но все пак ако някой може да ми препоръча някакъв римуувър или нещо от този сорт-да помага..  Cry Cry Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре де, в крайна сметка има ли салони, които работят с продуктите на Vitality`s?
Искам да махна черното, но не сама в къщи, а в салон...
По принцип никой не се навива да маха черна боя, ама аз продължавам да търся. Laughing

# 44
Ох всеки различно нещо казва  Rolling Eyes





http://www.jivotno.com/Bilki

# 45
А колко време трябва да стоя с това кисело мляко или пък когато си сложа оцет или какеото и да било средство в домашни условия ?

# 46
  • Мнения: 1 418
Просто я обливаш с оцет,ако го направиш над мивката,
ще видиш как пада боята.Изплакваш веднага.Не
очаквай да станеш руса обаче,а и колкото повече време
минава,толкова по-малко боя ще падне.

# 47
  • Мнения: 84
Аз пък се окепазих с новата боя на Лореал( рекламира я Пенелопе Круз ).
Исках да стане шоколад, а стана червено. От тъмно червено след две седмици стана оранжево. Ударих още две тъмни бои - отново безамонячни на Лореал, но от друга серия и сега няма отърване от тях вече 4 месеца. Това върху главата ми е нещо като изсветляващо тъмно кафяво с червени отенъци. Макар че е безамноячно не се маха въобще. Пробвах всичко - домашни маски с кис. мляко, с жълтъци през ден, с хума, с оцет, със сода.... И нищо! Мисля си за този ремоувър. Пише, че ремоувърите са само за амонячни бои. Как ли ще се отрази на моята боя? И къде в магазин във Варна мога да си купя ремоувъра на Виталитис?
Благодаря ви предварително!  Praynig



На Виталитис продукти има в магазинчето до църквичката Св.Никола до Делфините.
  bouquet

# 48
  • Мнения: 164
Аз пък се окепазих с новата боя на Лореал( рекламира я Пенелопе Круз ).
Исках да стане шоколад, а стана червено. От тъмно червено след две седмици стана оранжево. Ударих още две тъмни бои - отново безамонячни на Лореал, но от друга серия и сега няма отърване от тях вече 4 месеца. Това върху главата ми е нещо като изсветляващо тъмно кафяво с червени отенъци. Макар че е безамноячно не се маха въобще. Пробвах всичко - домашни маски с кис. мляко, с жълтъци през ден, с хума, с оцет, със сода.... И нищо! Мисля си за този ремоувър. Пише, че ремоувърите са само за амонячни бои. Как ли ще се отрази на моята боя? И къде в магазин във Варна мога да си купя ремоувъра на Виталитис?
Благодаря ви предварително!  Praynig



На Виталитис продукти има в магазинчето до църквичката Св.Никола до Делфините.
  bouquet

Благодаря ти!   bouquet

# 49
пробвах това с оцета млякото и така нататак мисля,че има ефект, но е минилаен.  Sad Да може да  съм пробвала само 1 път,но направо се подървам стози оранджево-черен цвят  ooooh! според вас ще възвърна ли естествения си цвят дори да ми се наложи да направя процедурата 100 пъти  Grinning

# 50
Звучи трудно, но имам огромно желание да възвърна естесвения си цвят. Какво от дези домашни средства да използвам и колко време. Преди бях руса сега съм червеникава. Има ли надежда?  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 51
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
А как да премахна черна боя от косата си,която е боядисвана преди повече от 1г.,чакам уж да израсте ама ми писна да чакам?Искам да си оставя естествение цвят и евентуално след това да се направя на кичури.  Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 164
Момичета, не се мъчете с оцети и безрезултатно търкане. И аз бях на тоя хал до преди няколко месеца, но благодарение на форума проучих нещата с т.н. Ремоувър и сега ми е доволно.  Peace Аз свалях боята с ремоувъра на Салерм( 18лв ). Моята боя не беше много наслоена и с едно шише и с две нанасяния ми падна наситено червено-кафявия цвят. Купих си го от едно магазинче до Пощата.
Успех!

# 53
  • Мнения: 1 418
Писала съм,че с оцет се сваля боя ВЕДНАГА след боядисване.
Не наслоена боя.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 419
За да върнете естествения си цвят има два варианта. Първият е да изчакате да израсне, но той е неприложим в повечето случаи.

Вторият е при много добър фризьор! Намирате вашия цвят и му го показвате, като му казвате какво кога и с каква последователност е слагано върху косата ви. Фризьорът ще си изчисли според материалите, с които работи какво да предприеме.

Естествен цвят по принцип се постига с изваждане на много малки кичурчета от долните пластове на косата и боядисването им в 2 до 4 тона, малко по-светли и малко по-тъмни от основния тон коса. Т.е. отгоре и цялата ви коса ако е шоколадово кафява, от "вътре" се изваждат малко по-светли и малко по-тъмни кичури и като се пръснат из останалата коса изглежда естествено.

Аз преди години бях със синьо черна коса и с римувър и номера с кичурите станах естествено кафява. Сега перодично променям цялостния ефект на малко по-тъмен или малко по-светъл. Но фризьорката ми е много добра в цветовете.

Успех)

# 55
  • София
  • Мнения: 5 289

Аз преди години бях със синьо черна коса и с римувър и номера с кичурите станах естествено кафява. Сега перодично променям цялостния ефект на малко по-тъмен или малко по-светъл. Но фризьорката ми е много добра в цветовете.

Успех)
А...ето това искам и аз да постигна.

# 56
А с този ремоувър пада ли цялата боя или само частично? И ако е само частично то поне наподобява ли стария ти цвят?   newsm78

# 57
  • Мнения: 26
Мен една фризьорка ме намаза с  римулвър на Виталитис и падна от раз.Беше ми станало страхотено русо-медно .Обаче фризьорката  допусна грешка , и като ме боядиса пак станах тъмно кафява  в корените дори черна!

# 58
А предишния ти цвят беше ли подобен на този който се получи след римулвъра?  Blush

# 59
# 60
  • София
  • Мнения: 2 419
Мен една фризьорка ме намаза с  римулвър на Виталитис и падна от раз.Беше ми станало страхотено русо-медно .Обаче фризьорката  допусна грешка , и като ме боядиса пак станах тъмно кафява  в корените дори черна!

Това е честа грешка. Като се махне трябва да се внимава, защото често връща цвят. Най-добре е да се направят първо кичури и после боя или да се даде почивка на косата... зависи от случая. Аз се нагледах вече на доста махания с римувър и връщането на цвят  винаги е риск...

# 61
Когато се мажаиш коко време трябва да стоиш с него на главата?

# 62
  • София
  • Мнения: 2 419
Доколкото си спомням - около 2 до 4 намазвания по 15-30 минути, но сигурно зависи от фирмата.. Мен са ме мазали с този на Бес

# 63
  • Мнения: 3
Римувъра на Бес е един от най- резултатните, които съм използвала.

# 64
Римувъра има ли го във всички козметични магазини или трудно ще го намеря?  Thinking

# 65
  • Мнения: 3
Римувъра има ли го във всички козметични магазини или трудно ще го намеря?  Thinking

Зависи точно коя марка търсиш, но предполагам, че няма да имаш проблем да го намериш в магазинната мрежа като продукт Simple Smile  Peace

# 66
Благодаря ви на всияки много.  bouquet   Тези дни ще го пробвам дано даде желания резултат.   jumpuu

# 67
  • Мнения: 2 110
Благодаря ви на всияки много.  bouquet   Тези дни ще го пробвам дано даде желания резултат.   jumpuu

Според мен го купи и отиди на фризьор ,защото е много важно да го нанесеш равномерно !

# 68
 #Cussing out Никоде не намерих римувър  Close

# 69
  • Мнения: 2 110
За София - има един магазин на ул.Алабин срещу Съдебна палата, отрупан с козметика,няма да го сбъркаш ! Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 2 419
или най-добре при специалист. Т.е. при фризьор. С най-добри чувства, но не вярвам сам да успее човек да постигне резултат, който да го задоволява.

# 71
Знам че е извън темата, но много искам да се вида как ще изглеждам с светло русо, почтри бяло мисля,че се сещате за какво точно говоря например като цвета на Гала или пък на Андреа нещо от сорта. Но повече с бои без да съм сигорна не пробвам! А пък с мат нищо не се получи, цветът ми не се промени   Sob  Знаете ли за някакъв начин да си направя толкова светла косата и да може да се премахне.                                                                     

# 72
  • София
  • Мнения: 234
Дами, имам един малко лаишки въпрос..има ли разлика между обезцветител и римувър?  Blush
Едното премахва скоронанесения цвят или и двете са едно и също с ефект - силно изсветляване/обезцветяване ?!  newsm78
 
 

# 73
  • Мнения: 636
Едно и също е  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 2 419
Знам че е извън темата, но много искам да се вида как ще изглеждам с светло русо, почтри бяло мисля,че се сещате за какво точно говоря например като цвета на Гала или пък на Андреа нещо от сорта. Но повече с бои без да съм сигорна не пробвам! А пък с мат нищо не се получи, цветът ми не се промени   Sob  Знаете ли за някакъв начин да си направя толкова светла косата и да може да се премахне.                                                                     

Не знам от къде си, но в София, на ъгъла на Витошка и Солунска има магазин за перуки от естествен косъм. Влизаш и мериш  Mr. Green Аз така бях направила преди години, още ми държи влага ужасът в огледалото  Shocked

Не съм сигурна, но в последните години май са сложили такса за мерене... ама все пак можеш да се видиш без да си съсипваш косата

# 75
  • Мнения: 1 418
Дами, имам един малко лаишки въпрос..има ли разлика между обезцветител и римувър?  Blush
Едното премахва скоронанесения цвят или и двете са едно и също с ефект - силно изсветляване/обезцветяване ?!  newsm78
 
 
Как ще е едно и също бе? ShockedЕдното сваля само боята от косата,
другото ОБЕЗЦВЕТЯВА!Ясно е,че не всеки е запознат,ама като не знаете-
не пишете глупости.Утре ще тръгне момичето да сваля цвят с блондор
и без коса може да остане.

# 76
  • Мнения: 636
Ти се бъркаш май  Peace   Игра на думи - схващаш ли?

remover - от англ. нещо, което премахва
обезцветител - премахване на цвят

Decolorant e другото наименование, под което може да се срещне. Тя не пита за изрусител или блондор, доколкото чета.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 09:23 от Люлякова

# 77
  • Мнения: 1 418
Пак повтарям-римувърът премахва боята,като стига до
изсветлената част на косъма,обезцветителят-
премахва основен цвят на косата.Знам какво
означава преводът,не забравяй,че си в Бг и тук
двете неща имат коренно различно значение! Peace

# 78
  • Мнения: 636
Пак повтарям-римувърът премахва боята,като стига до
изсветлената част на косъма,обезцветителят-
премахва основен цвят на косата.Знам какво
означава преводът,не забравяй,че си в Бг и тук
двете неща имат коренно различно значение! Peace

Да, аз си карам с английски наименования   bouquet

# 79
# 80
  • Мнения: 11
Сега и аз да споделя.В събота бях на фризьор и свалях цвят с Римулвъра на Bes.Бях на ниво почти 4 и след като ме измиха от римулвъра просто неможах да повярвам колко добре се е получило.Равномерно навсякъде и доста светло .От там започва обаче картинката - четохме превода с фризьорките упътването и смесвахме бои ниво 6 + 7 - светло кестеняво като най-много исках да няма никакви червеникави и топли отенъци.Намазаха ме и к,во мислите стана върна се стария цвят само че с меден отенък.Направо ще се побъркам.Аз нямах претенции да е светло,единственото което исках е да е цвят със студен отенък. Как да го постигна  Thinking

# 81
  • Мнения: 2 110
teddy_74 фризьорката ти е била некомпетентна ,на всеки римулвър пише ,че трябва да се използват по -светли цветове !Пепелни/студени/ цветове се постигат със сиви !

Ползвах римулвър след разговор със специалист и искам да кажа ,че има огромна разлика между римулвър и обезцветяване ! Римулвъра не изтощава косата и е безамонячен. Той само сваля боята без да отнема от пигментите на косъма и да го умъртвява ,т.е. това което прави блондора и други обезцветители !

# 82
  • Мнения: 636
Момичета, пише се римувър  Embarassed

Аз четох по английските сайтове, че римувъра е предназначен за премахване на скорошна боя. Не знам какво означава точно това - дали е за същия ден  Shocked, или не. А също и че има много силни бои, които доста трудно се премахват с римувър.

teddy_74, съжалявам за резултата, но мисля, че трябва да избереш цвят от студените - да има сиво в него, месинг и т.н.

# 83
  • Мнения: 2 110
Може и да си права за правописа, защото дума на английски remover , трудно се
 превежда по този начин !Най-точно е да се казва според мен COLOR OFF !

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 12:41 от ♥ Си-си ♥

# 84
  • Мнения: 6
Здравейте,някой има ли инфо къде в Русе мога да намеря DecoBes crema decolorante/обезцветяващ крем за коса/ и каква му е цената?Благодаря предварително.

# 85
  • Мнения: 2 110
Потърси назад в темата имаше дадени сайтове за поръчка, но не съм сигурна ,че този точно който търсиш го имаше !

Иначе в повечето по-лъскави фризьорски салони го има ,но незнам дали ще ти услужат !

# 86
  • Мнения: 10
Аз почнах да се чудя дали да използвам този крем на Deco , но нямам информация за него . Моля някой който го е използвал да каже дали косата изгаря от него ?

# 87
  • Мнения: 11
Напълно сте прави момичета , но ние точно и това направихме - сложихме студени тонове , даже и ги подсилихме със някакво си там зелено - незнам точно какъв продукт , но се използвал за студени нюанси.А иначе четахме , че след римувъра при боядисване трябва да се сложи един тон по-светъв цвят защото потъмнявала косата с боядисването.Но уви.Сега се чудя дали пак да я минавам с римувър или ........ просто като се погледна  #2gunfire.Направо изпаднах в депресия

# 88
  • Мнения: 2 110
Изчакай поне един месец ,все пак е химия ! Ако искаш намажи се с топъл зехтин и постой няколко часа и постепенно след една-две седмици ще ти падне голяма част от цвета !

# 89
  • Мнения: 37
Напълно сте прави момичета , но ние точно и това направихме - сложихме студени тонове , даже и ги подсилихме със някакво си там зелено - незнам точно какъв продукт , но се използвал за студени нюанси.А иначе четахме , че след римувъра при боядисване трябва да се сложи един тон по-светъв цвят защото потъмнявала косата с боядисването.Но уви.Сега се чудя дали пак да я минавам с римувър или ........ просто като се погледна  #2gunfire.Направо изпаднах в депресия

Да не сме ходили при една и съща фризьорка ?!  Joy
Същият проблем го имам и аз ! Едвам издържам трета седмица, падна малко от цвета ,но малко ! Истината е ,че след римулвър не трябва да се ползват кафяви ,а тъмно руси тонове ,за да ти стане средно кафяво ! И това всеки добър фризьор би трябвало да го знае !

# 90
  • Мнения: 6
Дали пък да не пробвам процедурата със зехтин по съвет на ♥ Си-си ♥ и тогава да търся помпща на Bes?При мен обаче ще е по-сложно,защото корените ми са са вече в кестеняво,което не искам да отмивам.Дайте съвет, мола  baby_neutral

# 91
  • Мнения: 2 110
Притеснявам се да дам съвет ,но най-правилно е според мен да опиташ маската с кисело мляко и сода, няколко пъти, после процедурата с топъл зехтин и да видиш какъв резултат ще имаш.
Аз лично както казах пробвах всичко, но резултата беше минимален. Тогава стигнах до римулвъра на Виталитис и съм много доволна,страхотен резултат от един път и много мека коса !

# 92
  • Мнения: 10
Това със содата , киселото мляко и оцета има ефект ,но е минимален . Аз всичко си сложих на главата даже авокадо! Зехтин какви ли не масла , правих си и отвара от лайка но... освен че се подхрани няма разлика в цвета Sad

# 93
  • Мнения: 6
Да обаче моята се омазнява в корена,а краищата са сухи, въпреки че им слагам балсам на всяко миене.А и пропуснах да пиша, че си мия косата всеки ден и пак не ми се отмива черното от L'Oreal Casting.

# 94
  • Мнения: 6
В какво съотношение да смеся содата,киселото мляко и оцета, ако се реша да пробвам?Косата ми е дълга почти до раменете и е тънка.

# 95
Аз бих искала да попитам римувър  ,на мръсна или чиста коса се слага, не пише никъде в упътването ,пише само суха ?! newsm78

# 96
  • Мнения: 1 418
Би трябвало да е на нечиста,защото малко или много
е препарат,който отнема цвят,а това означава,че
може да изсуши косата.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз бих искала да попитам римувър  ,на мръсна или чиста коса се слага, не пише никъде в упътването ,пише само суха ?! newsm78
Няма значение на каква коса ще го нанесеш, но ако веднага след това слагаш боя, значи трябва да е поне на 2 дена косата.

# 98
Бного ви благодаря за светкавичния отговор !

# 99
  • Мнения: 26
И аз искам да попитам къде в София има фризьорски салон ,който работи с  римувър на Бес ?
Много ви благодаря предварително !

# 100
Някой във форома беше споменал, че с шампоан дюкре се маха цвят за 2 седмици? Искам да попитам дали наистина се маха и ако се маха с кой шампоан тъй като няма точно за махане на цвета?Има за пърхот и други, но не точно и за цвят?Благдаря предварително! Hug

# 101
# 102
Имах руса коса и реших да се боядисам кафяво..
не се харесвам..
каже те как да премахна кафевия цвят...
чувала съм че с кисело мляко става?!?
някой пробвал ли е?

Маската оцет, к.мляко, сода, и някакво масло е ефикасна.Вчера реших да се боядисам в скандинавско русо.Косата ми беше обезцветена...Стана тъмносин, към сив цвят..ужас..Направих си 2-3 измивания с маската и боята падна доста.Още 2-3 пъти и пак ще изглеждам добре, а не като някакъв техно-изрод.Боята беше Londa Nord Blond -never again!
....Поздрави от Варна Laughing Laughing

# 103
  • Мнения: 9
чувала съм че с кисело мляко става?!?

 Joy Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 6
 newsm10Привет от Русе.Аз не се реших/по-скоро ме домързя да забъркам сместа/ да пробвам с маската с оцет,кисело мляко и сода, и затова отидох в салон/в който работят с BES/и останах много доволна.Обезцветяването при мен стана само за 20 мин.и косата ми си остана в много добро състояние newsm44.Препоръчвам горещо обезцветителя на BES.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           http://www.besbeautyscience.com/it/brands/bes.php?id=49                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

# 105
  • София
  • Мнения: 5 289
Дай снимки пред и след, ние обезцветителя си го знаем. Laughing

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 09:04 от КАРЧЕВА

# 106
  • Мнения: 1 418
Карчева,ти продължаваш ли да искаш да си свалиш боята?

# 107
  • София
  • Мнения: 5 289
Сега съм пак черна, догодина пак ще искам. Crazy

# 108
  • Мнения: 1 418
Ох,ти колкото и да искаш,пак ще я боядисаш черна.
Нямаш търпението на прехода,а и навикът си казва
думата...

# 109
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз искам да питам дали някой може да ми даде съвет как да направя обратното , от светъл цвят се боядисах тъмен , но това русо продължава да избива.Искам да си върна естествения цвят на косата който е кестеняв,боядисвах се 2-3 тона по-тъмно от моя цвят, но не спира да избива русото Sad как да го премахна завинаги ??

# 110
  • Мнения: 2 110
  br ,Трайна,силна и хубава боя за коса ! Палете или Кюн за тези се сещам !

# 111
  • Мнения: 6
Дай снимки пред и след, ние обезцветителя си го знаем. Laughing
  hahaha изобщо не си и помислих за снимки "преди"  Laughing

# 112
Леле, все ще има издънки свързани с цвета на косата Tired Face. Моя цвят си беше хубав натурален рус. Много пъти ме питаха по салоните с каква боя си боядисвам косата, а аз с гордост казвах, че ми е естсвен цвета. Мале как сгафих newsm78. Косата ми беше станала неопределен цвят  Grinning ужас Embarassed трудно го преживях,а и още не съм. Пробвах маските с каквото се сетите. Незнам дали имаше ефект. Поне сега 2 месеца по-късно косата ми г/д прилича на нещо. Хубавото е, че само горния пласт е по различен, а той е късичак  Rolling Eyes. Чудя се, за колко време г/д пада боя от косата Thinking

# 113
  • Мнения: 1 418
Боята пада,обаче отдолу остава обезцветеното...

# 114
  • София
  • Мнения: 38 431
Ох, а аз така съм напластила кестеняво от зимата, че сега се опитвам да се боядисвам с по-светли бои, обаче нищо не става, освен малко в корените.

Искам съвсем светло кестеняво - тъмно русо, със златист оттенък.

Май пак ще търся Римувър.

# 115
  • Мнения: 1 418
Окислителят не може да ти свали наслоена боя,
което означава,че с боя не можеш да изсветлиш
краищата.Или обезцветяваш,или римувър.

# 116
Здравейте искам да си премахна и аз цвета от ксата и да си възвърна естественият цвят пишете за оцет и кисело мляко как става с оцета защото аз вече не искам да пробвам с бои и такива подобни препарати бих желала да го направя ако може с нещо което няма чак толкова да ми изтощи косата

# 117
Здравейте искам да попитам следизползването на  Римувър ако не сложа боя може ли

# 118
  • Мнения: 164
Qnka_ , почти неизбежна е последната манипулация с боята. След като използвах римоувър няколко дни по-късно пак започна да ми потъмнява косата. Втори път нанесох и тогава пак нямаше окончателния ефект. 2 седмици по-късно нанесох амонячната боя и си повъзвърнах стария цвят. Големи мъки бяха.  ooooh!

# 119
  • София
  • Мнения: 38 431
Здравейте искам да попитам следизползването на  Римувър ако не сложа боя може ли

Може. Моят цвят беше станал много хубав даже след Римувъра!

Кой ме накара да се наклепам с боя след това! smile3511
Уж руса беше, а се върна стария тъмнокестеняв цвят!

# 120
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет момичета. Може ли малко помощ- боядисах се уж за медно, но стана отврат червено  #Cussing out . Как да се изсветля до медно. Моля за помощ  Praynig  Praynig

# 121
здравейте  Simple Smile боядисвах си косата с Palette - тъмно кестеняво и искам да си я изсветля между светло кестеняво и тъмно русо. Бях на фризьор и единствено косата ми се боядиса в корените и стана оранжево-златна, а надолу няма абсолютно никаква промяна. Фризьорката ми каза да си намажа косата със зехтин и да седя доста дълго време,най- малко 2 часа.Пpобвах тази процедура.Седях 11 часа само и само да падне цвета, но не стана абсолютно нищо. КАКВО ДА ПРАВЯ ??? Sad Sad Sad Sad Sad Sad И КАКВО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ  ooooh!

# 122
  • Мнения: 0
Пробвай с римувър,премахва само боята,не изсветлява естествения цвят на косата,но фризьор трябва да го направи.

# 123
Благодаря много  Simple Smile а след това веднага ли трябва да се боядисам, защото ако мога да си оставя естествения цвят на косата ще е супер  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 0
Мисля,че не е задължително,но цвета няма да е точно като естествения ти.Най-добре е да се боядисаш след това,но има голям шанс да се върне стария цвят ,ако не използваш точния цвят на боята,затова задължително само на фризьор.

# 125
# 126
  • Мнения: 1 438
Момичета тъкмо пуснах отговор на същия въпрос в съседна тема..."Как да изсветля боядисана черна коса №2" или нещо подобно...и аз доста препатих с тези изсветлявания и т.н., но мисля че се справих.Погледнете ако ви интересува, защото много дълго писах и не искам да се повтарям.
УСПЕХ!

# 127
  • Мнения: 0
Здравейте!!!
Искам да знам тоя безамоня4ен обезцветител  COLOR OFF  на VITALITY хубъв ли е?
И от каде мога да го закупя...гледах в саита им,има го на снимка,но е без цена.
Имам тъмни петна по косата си кои искам да отстраня от доста време...но искам да е по най щадящия косата ми на4ин.

Общи условия

Активация на акаунт