Къде във Варна Swatch

  • 2 245
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 535
Здравейте момичета Simple Smile
Преди време във Варна се продваше Swatch в Пикадили център и във Валентина. Сега го няма нито единия магазин.
Някоя от вас да знае къде са се преместили  Praynig
Мерси предварително

# 1
  • Мнения: 502
в пикадили център го има още щанда, в ляво веднага след зеленчуците, или поне миналата седмица разглеждах там едни бижута на swatch.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
в пикадили център го има още щанда, в ляво веднага след зеленчуците, или поне миналата седмица разглеждах там едни бижута на swatch.
Ами не знам, аз ли съм в грешка но в четвъртък или в петък ходих там....определно го нямаше:(

# 3
  • Мнения: 502
може и така да е.не споря, може да са го махнали щанда. днес като вляза да пазаря и ще погледна пак. иначе може би в новия мол ще има техен щанд. нали ги няма вече в валентина и предполагам че все някъде ще открият магазин.

# 4
  • Мнения: 502
не си в грешка. наистина няма вече шанд в пикадили цнтър.

# 5
Магазинът в Пикадили го махнаха (казаха ми че евентуално ще го отворят на др. място но не е ясно кога).
Този от Валентина обаче е просто преместен в Пфое МОЛа - но там изборът е доста по-ограничен (специално за Суоч) и цените са завишени спрямо пазарните за конкретните модели.

# 6
на мен ми се спука стъклото леко и ми казаха че в този в пикадили могат да го подменят ... някой може ли да ме посъветва къде да отида ... или да чакам моловете ...?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 535
Значи и аз имах проблем със стъкло на часовник, но друга марка. Пратиха ме на улица Битоля при часовникаря....той е един там ще го намериш без проблем. Дано на теб помогнат, на мен не успяха....никой не успя да разбере как съм надраскала кристал-сапфир стъкло  Confused

Общи условия

Активация на акаунт