® Португалия - пролетна тема № 6

  • 13 941
  • 283
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 66
Запис в новата темичка !  Peace
Благодаря mam@ !  bouquet

# 2
  • Мнения: 693
Аз още малко да ви подосаждам че после като почна работа няма да имам много време.
Днес реших да дам Крис на ясла за един ден малко да си поиграе с децата. Дано няма последствя. Довечера ще сме на пица и хамбургери та няма и да готвя. Пълен релакс  Party
Светле и аз така с дрехите, но са малко на Крис, а днес майка ми реши да ги уважи  Mr. Green При нас е хладно но става за разходки, а като спре студения вятър може и якето да свалиш.
medi, дано на Инеси и се размине само с хрема. Свекърва ми ми каза за някакво хомеопатично което било много ефикасно, нейна колежка го ползвала, ще я питам точно как се казва, да споделите дали имате отзиви.
А тези които с в Португалия, давате ли нещо за стимулиране на имунната система. Аз сега давам витамини apeit jelly kids и BioGaia, някой има ли отзиви от тях, или да ми препоръча нещо.
Успешна и лека седмица на всички.

# 3
  • Мнения: 66
Вики,
на мен в аптеката ми препоръчаха Желея Ройал ,не зная как е написано на португалски ,но така ми го казаха.То е с пчелно млечице и е за подсилване на апетита и имунната система. Струва около 20 Евро.Не съм  давала на Луиза, защото имаме още от един друг сироп с витамини и ще го купя като свърши този дето пие в момента. Аптекарката е моя позната и каза че е много хубав. Peace

# 4
  • Мнения: 693
 fortee, може и да е същото jelly kids, витамини с пчелно млечице и е за подсилване на апетита и имунната система, майка ми го взе около 15 евро, дано да има ефект, вече от около 2-3 седмици го пие. Пиши като го вземете какво пише на опаковката, как е името? А този дето пие сега какъв е?

# 5
  • Мнения: 66
Вики , в момента пие Tonosol-emulsao .Но това са само витамини. А другото мисля, че не е същото, но като го купя ще ти напиша с точност името. Ефектът може и да е еднакъв,както и съставките да са еднакви  и да е с друго име ако е от друг производител.

# 6
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Да се запиша и аз  Peace
За витамини,дражета и сиропи не мога да споделям по обясними при4ини  Wink
Меди,кажи нещо за Ципросепт....
Аз още се двоумя дали да си взема кола  newsm78  Има 1 Фолцфаген 2 за 550? от познат,малко е стари4ък,1992г е....
Тук днес времето е отвратително,пръска отвратителен дъждец и духа вятър......
Надявам се днес да подпиша резервата за апартамент  Peace

# 7
  • Мнения: 878
За витамините аз ползвам vi-dailin,а едни приятелки от България ми препоръ4аха oscillococcinum,това е хомеопати4но,купувах го веднъж,аптекарят даже не го беше 4увал,вторият път пък нямаха в нали4ност и после ме домързя да отида Embarassed
Дани се влоши вместо да се подобри Rolling Eyes,кашля като за световно и въобще не може да диша през носа.Аз пък откакто си сложих спиралата и непрекъснато кървя CrazyНа вси4кото отгоре реших да се боядисам взех си тъмно русо,а взех 4е станах тъмно кестенява #CrazyАйде засега толкова от мен Mr. Green

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Записвам се, но ще ви чета утре!
 Hug

# 9
  • Мнения: 693
Ей къде се загубихте  Party
Аз реших да пратя Крис 3 дни на ясла защото е по-добре а от Събота после 10 дни са почивка. Хем и аз да си почина малко, че се надявам скоро да почна работа а не успях да си почина. А и той да си поиграе с връстниците си.
Днес се опитах да свърша и малко работа, не особенно успешно предвид бюрокрацията и несъобразителността на португалската система и чиновници  ooooh! Нищо ново под слънцето. Отначало се ядосах, после си викам защо ли се изненадвам и си хабя нервите без нужда.
Как сте вие  newsm10 или newsm11

# 10
  • Мнения: 878
Ами аз освен пак да кажа за свеки Mr. GreenВ4ера излизах с нея и пак ме ядоса,тръгва да паркира и аз и викам,4е е малко мястото и няма да се събере,а тя напук се пробва и естествено пак бутна колата,после дава назаден и аз и казвам да спре,4е ще отнесе огледалото,а тя натиска газта и го отнесе ,а колко шофьори ни бибипкаха,един даже ни показа среден пръст ,щото им отнема предимството,пък тя ми вика,4е те не знаели правилата за движение Crazy
 
 
 

# 11
  • Мнения: 693
Зои тя вашата кола върви ли още  Confused Чудя се да се смея ли да ти съчуствам ли  Hug

# 12
  • Мнения: 194
Ей здравейте в новата темичка!
Да ни е честита и да имаме повече прияъни неща за споделяне и хвалене в нея  bouquet
Мама@,благодаря ти за инициативата и оформлението, за пореден път си се справила отлично!!!  bouquet
Вики,не се ядосвай и тук е същата биурократщина и идиотщина би трябвало да си свикнала....дано Крис е добре и се наслаждава на компанията на децата!
Зои,свекърва ти луда ли е или иска да ви остави без кола ,в най-добрия случай,защо изобщо Филипе й позволява да шофира,и защо не караш ти?Стискам палци да няма повече инциденти до края на гостито й! PraynigКак е Дани?
Светле,вие как сте,нещо не си активна,както обикновено newsm78
Доре,купи си колата,не му мисли,майкината е Рено 19 за 500е с всички екстри,при това действащи, и й върши добра работа,няма да си толкова зависима от половинката.Как е паленцето,ака ли навсякъде?Ако случайно не знаеш един съвет как да го научиш да ака и пика на едно място,докато порастне и започне да го прави само навън:сложи един памперс с белина там,където искаш да ака и пика и то ще ходи само там и поливай през ден два по малко белина да не изветрява миризмата,Успех! Hug
Форти,къде си?Пиши ми на лични как е?
Нова,сигурно си прекарва добре и ще се върне с планиниски тен Peace
Дани,как си,работата?
Аз уча усилено,вървя по плана,дори направих нов план  Shockedда свърша тази неделя и последната седмица да е цялата за преговор,ако успея ще е добре.Лошото е,само,че грипа дето Ини донесе от яслата ме тръшна тотално и съм зле,но днес е 3ти ден и вече дишам,тя слава Богу го спря овреме,аз го спрях по-точно,но и тя помогна, и даже днес е на ясла,много е важно да е добре, и да е там и следващата седмица.А от снощи и таткото е с грип и така,иначе сме ок.Днес заваля,а беше хубаво пролетно временце,но пак ще се оправи,няма начин...
Ами май достатъчно се разписах сега сте вие,а аз продължавам с абортите... Rolling Eyes
До скоро и много целувки,тук поне са безопасни....

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз съм добре.Работата е интересна и забавна и нямам идея даже кога мина седмицата.Всичко върви много добре.Надявам се даже, да ни оставят заедно с другото момиче, което кандидатства (има такава възможност).
Майка беше в Гърция, на гости на сестра ми и в събота ще си идва, така че и уикенда няма да мога да влезна (вероятно).
Зои, това и свеки не е.То направо е... ooooh!  .Първо се шашнах, после, ще ме извиняваш, ама се смях.Жената има някаква "дарба". #Silly

Целувки от мен на всички!

# 14
  • Мнения: 1 101
Малеее аз докато се наканя да пи6а вие сте изписали доста....а май и бутона непро4етени публикации не ми работи..4е днес поне 2 пъти проверявах и нямах ни6то....
Да питам мамите раждали в Португалия...има ли не6то което трябва да се знае за раждането...една приятелка е на път...та да е подготвена....даже днес и е паднала тапата Thinking..6те ражда в Сао Жоао в Порто...е то навсякъде е разли4но де но......споделете.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт