Автобус 76

  • 2 209
  • 8
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Моля за малко помощ. Автобус 76 нали отива до академията на мвр? Спира ли на спирката на х. Хемус? Тази, която е като се завие на дясно след светофара в посока към центъра. Боже как обяснявам  ooooh! Все едно пътуваме от Дианабат към центъра и на светофара на Хемус завиваме на дясно. Нали веднага има една спирка.  Та там дали спира. И после на връщане - след НДК коя му е следващата спирка?
Мерси много  Hug

# 1
  • Мнения: 5 940
Отдавна не съм се качвала на автобус 76, но не се ли движеше по бул "Евлоги Георгиев" ? Не смятам, че въобще спира на Хемус.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз пък не съм се качвала преди цариградско. Но гледам в сайта на скгт пише, че една от спирките е Хилтън и идва от Иван Вазов, затова си мисля, че би трябвало там да спре.  Rolling Eyes  Blush

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Не ходи до Хемус изобщо !
От България продължава към
стадион Васил Левски и после
завива по Цариградско.
На тази спирка за която говориш
спира май само 94

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не ходи до Хемус изобщо !
От България продължава към
стадион Васил Левски и после
завива по Цариградско.
На тази спирка за която говориш
спира май само 94

Точно така! 94 спира на спирката пред Хилтън и след това минава през хотел Хемус. Семинарията и нагоре съм студентски град. 76 след хилтън продължава по бул. българия в посока иван Вазов. В посока център след Хилтън продължава към стадион Васил левски

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
аха... звънях на информация в скгт  Blush ама нищо не разбрах от обясненията на човека, въпреки че беше тоооолкова любезен. Схванах къде ми е грешката в маршрута, но не можах да разбера къде спира като мине под моста и тръгне по Евлоги Георгиев. Там къде беше първата спирка след моста  newsm78
Сори за тъпите въпроси  Blush ДОкато живеехме там, а и сега се оправям без проблеми, ама така от разстояние се обърквам, а трябва да обяснявам на мама, че е на обучение там, пък сама не може да се оправи. Тя е в Хемус и трябва да стигне до академията. Значи трябва да повърви малко до спирката, но искам точно да й обясня къде се намира.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 550
Да, спира. Това е спирката на НДК на кръстовището на Фритьоф Нансен и бул. България. Като идваш в посока Орлов мост автобус 76 минава под Моста на въздишките, минава светофара и спира. Така че спокойно можеш да се качиш Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Ако автобус 76 отива до тази Академия, значи майка ти
трябва да върви направо по Фритьоф Нансен до кръстовището
му с бул. България. След това покрай рушащото се заведение Валенсиана
завива на дясно и чака 76  Hug

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Сетих се! До подлеза, нали? Много ви благодаря!!!!   bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт