Подарък за Коледа (срастната и запушена тръба)

  • 741
  • 3
  •   1
Отговори
Zdraveite,sled izvanmato4nata bremennost i otstraniavaneto na diasnata mi traba,se okaza 4e edinstvenia mi 6ans za bebe e INVITRO,zastoto liavata mi traba e srastnata i zapu6ena!Gadno nali?Pitam Vi,znaete li niakakav na4in za otstraniavane na tova srastvane,s operatzia ili s bilki?

--------------------------------------

ПИШИ НА КИРИЛИЦА! ИМА КРЕДОР!

--------------------------------------

Здравейте, след извънматочна бременност и отстраняване на дясната ми тръба, се оказа че единственият ми шанс за бебе е ИНВИТРО, защото лявата ми тръба е срасната и запушена! Гадно нали? Питам Ви, знаете ли някакъв начин за отстраняване на това срастване, с операция или билки?

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 09:52 от Taни

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
-кални бани в Поморие
-гладуване по Лидия Ковачева само под лекарско наблюдение

 Няма нищо сигурно,но при теб може да помогне

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Келина, запушването може и да се отпуши някакси, но срастналата тръба няма как да се "отлепи". Можеш да пробваш тези лечения, но след като по време на операция са ти казали, че тръбата не става, нова операция не знам какво ще постигне. Ако срастването се махне, а тръбата все е запушена, пак нищо няма да постигнеш. Ако яйчниците ти са наред, защо не опиташ инвитро на естествен цикъл, вместо да губиш време в опити с неизвестен процент успех?

# 3
  • Мнения: 7 716
Келина, можеш да опиташ с пластика на тръбата, но шансовете са минимални.

Общи условия

Активация на акаунт