Черен списък на лекари в Бургас

  • 636 690
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 46
  Ами заведохмемалки в Спешен Център с температура и отношението и беше отвратително! Направи му нещо като преглед- преслуша му само гърдичките, започна да го пипа по корема и областта около бъбреците му. Беше с безобразен маникюр, който се впиваше в кожата на малкия. След като го натисна и зад ушите той изплака и тя с усмивка ми каза, че ушите му билипроблем. Повече нищо не ми каза, а започна да попълва някакви документи и след това каза да се качваме да ни хоспитализират. Аз и отказах и тя буквално ни мина отгоре. Разписах, че се отказвам от хоспитализация и си тръгнах. В листа от Спешен Център е писала катоосновна диагноза: Ларенготрахеит, а тя не му отвори устата, за да му види гърлото. Също писала,че е с дрезгав глас и е бил с t по- малко от 38 градуса, а тя му беве над 38. Гласът му също не беше дрезгав!На другия ден заведохме малкия при личната му лекарка (на която имам голямо доверие)и тя не откри никакъв проблем. Синът ми изобщо не го болят ушичките. Още вечерта след като се прибрахме ги почистих с клечка, а той не гъкна, ако го боляха изобщо нямаше да ми позволи. Повече температура не ми вдигна и явно вечерта е било от зъбките. Искаше да вкара едно здраво дете в болницата! също така отношението и беше отвратително.
 
аз също водих сина си в спешното и няма да повторя беше др. Чолаков и се държа отвратително

# 796
  • Мнения: 98
здравейте!аз сам савсем ножа сред вас и ще сам ви много благодарна ако ми помогнете.кажете ми,моля жи,каде в  Бургас и при кой лекар мога да си направя лапароскопия.изключвам др.ковачева-за това което тя ми направи ми взе скромната сума от 100 лв и отсече-нямаш овулация-трябва лапароскопия да ти направи др. новачков в софия

# 797
  • Бургас
  • Мнения: 443
Здравейте!
Спешно ми трябва ендокринолог в Бургас, успях да открия добри отзиви за д-р Великова в Транспортна и д-р Ангелина Димитрова. Някой ходил ли е при тях и можете ли да ми препоръчате друг  специалист, от който сте доволни? В света София имат посещение веднъж в месеца от Лъчезар Лозанов и следващият преглед е едва на 11-ти юни.

# 798
  • София
  • Мнения: 1 120
Миналото лято, докато бях на морето, закарах с колата една възрастна жена на ендокринолог в Бургас. Жената беше с диабет, преди това беше ходила при друг ендокринолог, но май не й понасяше инсулина, който й беше предписан. Ендокриноложката при която я закарах, смени инсулина и бабчето беше много доволна. Кабинетът е в една малка поликлиника в Славейков. Много лесно я намерих, т.к. Кауфланд е наблизо.
Ако е за диабет, мога да се обадя и да ми дадат точните координати на ендокриноложката.

# 799
  • Бургас
  • Мнения: 443
не е за диабет, става въпрос за щитовидната жлеза

# 800
  • София
  • Мнения: 1 120
Преди малко се обадих по телефона.
Лакарката се казва д-р Петкова, в IV поликлиника, к-с Славейков.
Казаха ми, че била една от най-добрите в Бургас.
Нямаха впечатление как се справя с проблеми на щитовидната жлеза.
В поликлиниката имало и лаборатория.
Може да отидете поне да видите как е.
Не е задължително да си хабите направлението.

# 801
  • Бургас
  • Мнения: 443
Благодаря   bouquet

# 802
  • Мнения: 850
здравейте!аз сам савсем ножа сред вас и ще сам ви много благодарна ако ми помогнете.кажете ми,моля жи,каде в  Бургас и при кой лекар мога да си направя лапароскопия.изключвам др.ковачева-за това което тя ми направи ми взе скромната сума от 100 лв и отсече-нямаш овулация-трябва лапароскопия да ти направи др. новачков в софия
Препоръчвам ти горещо просто да не се оставяш в ръцете на тукашните лекари , Варна е близо , проучи там въпроса  Peace

# 803
  • Бургас
  • Мнения: 84
здравейте!аз сам савсем ножа сред вас и ще сам ви много благодарна ако ми помогнете.кажете ми,моля жи,каде в  Бургас и при кой лекар мога да си направя лапароскопия.изключвам др.ковачева-за това което тя ми направи ми взе скромната сума от 100 лв и отсече-нямаш овулация-трябва лапароскопия да ти направи др. новачков в софия
Препоръчвам ти горещо просто да не се оставяш в ръцете на тукашните лекари , Варна е близо , проучи там въпроса  Peace


 Peace и аз давам този съвет.От опит знам,че на бургаските гинеколози не може да се разчита
 

# 804
  • Бургас
  • Мнения: 6 578
Знам,че в Дева Мария правят такива операции.Слава богу не ги прави бург.гинеколог,а обл.гинеколог на Русе-др.Хубчев.Аз си правих при него амниоцентеза и съм доволна.Идва петък,събота и неделя,като трябва да се запишеше предварително.Но ако трябва аз да си направя като твоята манипулация,все пак ще предпочета София или Варна.

# 805
  • Мнения: 1 280
 Присъединявам се към съветите за Варна или София. Ковачева като специалист няма да я коментирам, но едно признавам - умее да праща при правилния лекар. Проучи и този д-р Новачков  Peace

# 806
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Здравейте!
Спешно ми трябва ендокринолог в Бургас, успях да открия добри отзиви за д-р Великова в Транспортна и д-р Ангелина Димитрова. Някой ходил ли е при тях и можете ли да ми препоръчате друг  специалист, от който сте доволни?

Зависи какъв и колко сериозен е проблемът, но ако ще ходиш в Бс- д-р Великова Peace /макар че тук нали е черен списък, май не сме мн по темата, но карай/

# 807
  • Мнения: 1 294
Момичета, моля ви дайте  отзиви за   Д-р Красимир Кенолов като специалист
?

# 808
  • Мнения: 741
Някой има ли впечатления от доц. Йотова от Варна, приема в "Св. София" - Бургас, в петък, събота и неделя по въпроси свързани с диабет? (Не знам какъв точно специалист е - мисля, че е ендокринолог) Аз категорично я поставям в Черния списък, с отвратително и унизително отношение към пациентите (това от личен опит), не съм чувала добри отзиви, но ако някой се е лекувал при нея, нека сподели!

# 809
  • Мнения: 3
Искам да споделя и аз опита си с всички вас, мили майки.
Баща ми внезапно приет в Бургаската "мелница за експерименти", в която  хора, които отдавна са забравили душите си и са ги заменили с бели и сини пристилки, си отиде. За щастие е на много по-прекрасно място, там, където всичко е добро, красиво и спокойно. Моят татко е щастлив сега - там - където всичко окъпано в светлина.
Ами, ние, които сме още тук е хубаво да станем по-активни и направим по-добър живота, за нас, семействата ни, дечицата ни. Повечето тук не сме просто хора, а и Майки.
 Важно е не възмездие за бездушните "сини престилчовци", а да се промени цялата експериментална варварска система на "лекуване". Ние, с мълчанието си им даваме правото да вършат УБИЙСТВА.
Това не бива продължава, заради нашите малки деца. Лекар не може да е всеки човек. Агресивността на лекарите, сестрите убива. Ами, ако утре там попадне някой от нас? ....
Времето на системата изтича.

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 19:58 от Смехоранка

Общи условия

Активация на акаунт