Къде да намеря чадър за количка с елипсовидна конструкция

  • 3 353
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Имам количка Gangaroo Vision всичките тръби по нея са елипсовидни(не кръгли като другите) и в нашия град не мога да си намеря чадър за нея newsm78.Кажете ми от къде мога да си взема и мога ли да го поръчам по Iternet.Благодаря

# 1
  • Мнения: 11 003
Моята количка също е с елипсовидни тръби и чадърче Чиполино им пасваше. Само че не е Кангароо и е възможно тръбите да са с малка разлика в дебелината.

# 2
Купете си чадърче на ABC DESIGN,почти сигурно ще стане.Струва 25лв.

# 3
  • Мнения: 3 457
на Куини е с 2 приставки Peace

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте! И аз имам същата количка и съответно същия проблем. Ще потърся и на АВС дизайн и на Куини дано поне едното да стане.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 97
Купете си чадърче на ABC DESIGN,почти сигурно ще стане.Струва 25лв.
Peace Peace
в предишния пост се обърках с цитата Embarassed

# 7
  • Мнения: 4 546
аз също съм с Кенгуро, ползвам чадърче на чиполино. механизмът за захващане е нагласен напречно на рамата, а не вертикално и така се захваща добре  Peace
чадърчетата на АВС миналото лято тук бяха по 35лв, сега разбрах, че са ги вдигнали на 40  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 593
аз също съм с Кенгуро, ползвам чадърче на чиполино. механизмът за захващане е нагласен напречно на рамата, а не вертикално и така се захваща добре  Peace
чадърчетата на АВС миналото лято тук бяха по 35лв, сега разбрах, че са ги вдигнали на 40  Confused
И аз така го слагах на Чикото и приятелката ми е с количка като твоята и също така го слага.Няма проблеми и Чиполино и Бертони стават -15лв Peace

# 9
  • Мнения: 5 597
ползвам чадърче на чиполино. механизмът за захващане е нагласен напречно на рамката, а не вертикално и така се захваща добре  Peace
Количката ми е чиполино-пуки,с овални тръби.Купувах си втори път долната част,първата се счупи (в пружината) от много въртене и нагласяне.Иначе съм доволна

# 10
  • Мнения: 136
Ако чете някоя мама с Jane Slalom да пише какво чадърче да си взема . И аз съм от провинцията и няма никакъв избор  -  само бертони и чиполино

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
 Туранага_Санka ,а ти откъде си купи само долната част,че и на мен ми трябва само такава?

# 12
  • Мнения: 5 597
Туранага_Санka ,а ти откъде си купи само долната част,че и на мен ми трябва само такава?
От Штъркел в Пловдив (бул .Свобода,преди прелеза).Струва около 4-5 лв.Миналото лято

# 13
  • Мнения: 59
Днес си купих от Благоевгр. АБС  за 25 лв точно за елипсовидни тръби е,и за кръгли става от Бебе маркет!

# 14
  • Мнения: 4 784
Ние сме с количка Jane и тръбите също са елипсовидни. Купихме чадърче на Премама, което пасва където и да го сложа, защото може да се нагласи. Освен това чадърчето е от ленена материя, светло на цвят и не се получава спарване под него.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 11:53 от veni9

Общи условия

Активация на акаунт