Търся си ...

  • 1 912
  • 13
  •   1
Отговори
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
такива боксерки като на снимката по - долу. Видях ги в един каталог на бельо, но ми казаха, че не се внасят в България. Някой с повече инфо Cry
и
Нещо не ми се виждат снимките - ето тук съм сложила снимки

# 1
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
на коя фирма е каталога?

# 2
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
СиЕлЕй е името на фирмата, доколкото разбрах е италианско бельото. Не държа да са същите цветове, просто много ми харесва кройката на боксера и идейката с коланчето

# 3
  • Мнения: 3 641
Наистина са много сладки, ще следя темата.  Дано някой даде по-вече инфо откъде могат да се купят! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 259
И на мен ми допаднаха!

# 5
  • Мнения: 1 645
Напиши точното име на фирмата,ще потърся.
Със CLA нищо не ми излиза.

# 6
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Влюбила съм се направо в тях. Така се разочаровах като ми казаха в магазина  Sad Sad Sad
Ето и линк към цялата им колекция за тези които проявяват интерес. На мен хубавото бельо ми е слабост Simple Smile
Аз линка към сайта на производителя го имам (Италия е), но живея в малък град и тук го има само в един магазин.

# 7
  • Мнения: 1 645
Този бански е разкошен:


Трябва да видя дали ги има тук по магазините или да се поръчат някъде.

# 8
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
мими23, банските им не съм ги виждала ту, но за качеството на бельото - нямам думи просто. От новия каталог имам синия сутиен с цветенцата и прашката - по - удобно от това бельо не съм носила. Спирам да пиша, че реклама стана Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 229
В един магазин за бельо, по Алабин май, имаше модел прашки с такова коланче, може да има и такива боксерки, не знам. newsm78
Ако искаш ще ти обясня по-подробно къде е, да провериш...

# 10
  • Мнения: 1 645
мими23, банските им не съм ги виждала ту, но за качеството на бельото - нямам думи просто. От новия каталог имам синия сутиен с цветенцата и прашката - по - удобно от това бельо не съм носила. Спирам да пиша, че реклама стана Simple Smile

А какви са им горе долу цените знаеш ли.
За съжаление нищо не мога да открия за тях тук,нито за поръчки по интернет.

# 11
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
около 50-55 лева е комплект сутиен и прашки.
Имат едни чисто бели боксерки с емблемка на сиелей - за тях знам че са около 20 лева, но пък за сметка на това няма такава материя - както казваше една позната - пери, дери - не помръдва Simple Smile

Serendipity не съм от София, живея на около 200 км от там Sad

# 12
  • Провинция
  • Мнения: 509
На истина боксерките и въобще комплектчетата са много сладки.В нашия град не съм виждала подобни Sad

# 13
  • Мнения: 1 645
около 50-55 лева е комплект сутиен и прашки.
Имат едни чисто бели боксерки с емблемка на сиелей - за тях знам че са около 20 лева, но пък за сметка на това няма такава материя - както казваше една позната - пери, дери - не помръдва Simple Smile

Serendipity не съм от София, живея на около 200 км от там Sad

Направо без пари Shocked
Ако случайно някъде видиш банския да се продава свиркай веднага Whistling

Общи условия

Активация на акаунт