Проблем със слъзен запушен канал и след две операции

  • 845
  • 3
  •   1
Отговори
На половин годинка направихме първият сондаш нямаше реэолтат на една годинка направихме и   втори сондаж и проблема пак го има сълэи и иэкарва гнои.Канво да правим         

# 1
  • Мнения: 224
Момичета, прочетете тук мнението на Sillveto, аз по нейния метод отпуших слъзния канал на дъщеря си на 1 година и 3 месеца. Всеки ден й благодаря от сърце! Дано ви помогне и на вас
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105437.msg1876509#msg1876509

# 2
  • Мнения: 51
На половин годинка направихме първият сондаш нямаше реэолтат на една годинка направихме и   втори сондаж и проблема пак го има сълэи и иэкарва гнои.Канво да правим         
На нас ни правиха сонда преди 1 месец,сега сме на 1г 2м и вчера бяхме на контролен преглед.Очната каза,че засега е добре ,няма гурли и секрети ,просто от време на време се появява някоя сълзичка,но коренно различна от предишното сълзене.Нашата очна ми каза ,че преди 1г не е хубаво дза се прави сондаж,не знам как сте се навили на сондаж толкова малки.Пожелавам ви скорошно оправяне.

# 3
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Мили мами ,при нас след купища сменени капки и масажи ,нищо не помагаше ,накрая записахме час за сондиране ,но на прегледа ,лекарката ми ми показа ,по внимателно масажа и ми каза винаги преди да слагам капките да почиствам хубаво гнойта ,и всичко в окото и след това да слагам капките  и да правя масажа за да влязат капките  хубаво навътре ,за около месец каналчето се отпуши ,и отменихме сондирането .Според мен масажите помагат най много ,но да има  човек ,който да  покаже как се правят правилно  PeaceАз ги правех нон стоп ,държах го докато спи в ръцете си и продължавах да го масажирам ,не се отказвайте и вие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт