Питане за вградени ел.котлони "Conegliano"

  • 730
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Момичета, ако някоя от вас ползва такива котлони да ми каже дали на степен едно грее целия котлон с много висока температура.Нещо ми се струва, че моите са повредени.Първо, защото когато го монтираха на плота "майсторите" го изпуснаха и второ, аз дефакто не мога да си оставя нищо на тях така да се каже "да къкри".Степените са от 1 до 11 и на 1 нямате си на представа какъв вулкан е в тенджерата ми/трябва да си далеч от нея/, а пък за 11 да не говоря.Скоро видях на моя позната котлоните, които са на друга фирма, при нея на степен 1 загрява едно реотанче, на 2 - две реотанчета и т.н.При мен всички тръгват вкупом и на мога да ви опиша как ме е яд.Моля, ако някой ползва такива, да ми каже дали и вашите са така.

# 1
  • Мнения: 19 342
Сигурно няма да съм ти от голяма полза, но така изхвърлих пералня Конелиано на 7 години, защото ми подпали дрехите както си ги переше! След това с голям зор докарахме "фирмен техник" и той като погледна пералнята каза че е за смяна целия уред, такива казани нямало вече / кой знае от какъв боклук направени/, та направо да я сменям. За удоволствието си  взе 25 лева. Твърдото ми мнение че марката не струва,  на пералнята пишеше "Made in Italy", но май си е БГ, а по-лошото че уредите са много некачествени. Извинявай, че с нищо не ти помогнах и не отговорих на въпроса ти, но не се сдържах!

# 2
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз моите ги имам от почти година и не съм имала такъв проблем newsm78 Обикновено пускам на максимална степен (при мен е 9) докато заври и след това намалявам на 3-5 според зависи. Току що пробвах да пусна на 1 и котлонът много леко загря, на 2 малко повече, но дори не се виждаше светещ реотан.
 
Предполагам, че или са били дефектни, или са ти ги повредели при монтажа. Ако ти е валидна гаранцията, използвай я, но не казвай, че са изпускани - може да мине за фабричен дефект и да ти ги сменят.

Успех!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ketti, по всяка вероятност плота ти не е в изправност. Не може на 1 да загрява толкоз силно. Naughty

# 4
  • Мнения: 65
Аз също ползвам тази марка от 3 години и нямам проблем, моите са на 6 степени, 1 и 2 степен са много слаби ползвам ги нощно време като оставя някое ядене да се готви.

Общи условия

Активация на акаунт