Пак за пишлето

  • 471
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Извинявам се предварително, чела съм многократно тук , но искам да питам конкретно: Вчера хирург му манипулира пишлето- беше зачервено и подуто(отваря му главичката, за каналчето не знам). Сложиха му лекарство и казаха да правим компрес с реванол. В понеделник пак сме при хирурга- не знам тога ва какво точно ще прави. Сега при всяко пишане е голям рев и гърч- вероятно много боли. До кога ще е така с пишането? Мъчи се детето!

# 1
  • Мнения: 89
Не се притеснявай.За 2-3 дни отшумява.Само трябва след баня да оголваш главичката,да промиваш с риванол и да слагаш дефламол.Ако не го правиш пак ще се получи срастване.Бебчо ще плаче,ама друг начин няма.Хирургът сигурно ти е казал всичко това.

# 2
  • Мнения: 1 685
да!много добре почиствай главичката на пишчето-аз така водих малкия при хирург и всичко беше наред Cryно изглежда след това не съм  почиствала добре и се наложи пак да посетим хирурга.на нас ни казаха да правим промивки и с тетра и да мажем с  лидокаин актавис

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз пък не мога да разбера, защо не си направите труда поне на първата и втората стр. да погледнете ами пускате теми ей така  Whistling
До преди 30мин. точно такава тема беше на първа страница.

Общи условия

Активация на акаунт